dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Problem z pralką.

    Dzień dobry,

    Piszę z pytaniem odnośnie pralki a dokładniej ze strasznym smrodem, który z niej się wydobywa. Wynajmuje mieszkanie i mam z nią problem od początku ( 2 lata) często pranie śmierdzi po wyjęciu chyba, że zaleje dużą ilością płynu do prania czasami pralka brudzi. Właściciel uparcie twierdzi, że pralka jest bardzo dobra i ciężko idzie mu na wymianę tego sprzętu. Po świętach muszę się z nim skonfrontować nie mniej czy istnieją jeszcze jakieś sposoby, które w jakiś sposób mi pomogą ?
    Używałem często produktów typu bryza, domol do pralek. Wygotowywałem w 90 stopniach z 3 litrami octu plus 300 g sody oczyszczonej i nadal otwarcie drzwiczek pralki wiąże się z tym, że czuć ją w całym mieszkaniu.
    Dodam, że kołnierz również przeczyszczałem nie raz a w dalszym ciągu wygląda tragicznie ( przed pierwszym czyszczeniem jak pamiętam usuwałem maź, błoto z tego kołnierza. Teraz jest lepiej, ale i tak dramat) Podejrzewam, że ten cały syf oblazł od zewnątrz bęben pralki, ale żeby to doczyścić chyba trzeba by pralkę całą rozbierać. Filtr na dole pralki również czysty.

    Dodaje zdjęcia do oglądu - pralka jest marki Ardo.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	92538532_630523247790471_6272764718939635712_n.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	19,7 KB
ID:	442851Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	92563254_592579788274133_1710526246674235392_n.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	37,3 KB
ID:	442852Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	92643265_977741096012243_2412735489556611072_n.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	45,5 KB
ID:	442853

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    No raczej gdyby pralka była czyszczona to nie byłoby takiego gnoju jak na zdjęciu. Sprawdź jeszcze odpływ i syfon bo smród leci prawdopodobnie z kanalizacji.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Taki sam zarośnięty i przywarty do zbiornika jest syf na zewnątrz wirującego bębna. Pralka była rzadko używana lub zostawiona na długo zamknięta bez wysuszenia i wypłukania zbiornika lub prano w niej jakies syfy (jelita na kiełbasy?) Generalnie do wyp......nia. Nie do wyprania. To jest złom. Nabawisz się jakiegos syfa. To co wyskrobiesz może wrzuć gospodarzowi do letniej herbaty. Wróci za tydzień z nową pralką.
    Po tygodniu siedzenia na porcelanowym telefonie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Dokładnie, albo wymienia pralkę albo powiedz że wypowiadasz umowę szybko ruszy dupę po inna pralkę.

  5. #5

    Domyślnie

    Właściciel twierdził, przy ostatniej rozmowie że żadna inna pralka nie wejdzie, bo jest przechodnia kuchnia mało miejsca i bajki na zasadzie, że specjalnie sprowadzana ( pralka mała bo wsad max 3.5 kg ? ) Ale wydaje mi się, że takie pralki w jakimś media markt czy coś będą. Kwestia jest teraz taka czy po takim czasie mnie nie oskarży, że tą pralkę niby tak zajechałem. Co prawda od samego początku mu zgłaszałem problem z nią, ale teraz już jak po prostu z niej daje na całe mieszkanie to już nie wytrzymuje nerwowo.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Świadka masz na zgłaszanie? Takie sprawy załatwia się ZAWSZE w formie pisemnej. Teraz wiesz dlaczego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony