dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Próba budowy domku 2,5x2,5 - Zosia samosia

    Witajcie.
    Zakupiłam niedawno działkę ROD. Niestety domek który na niej stoi, nie nadaje się już do użytkowania. Postanowiłam wybudować nowy. Biorąc pod uwagę budżet jakim dysponuję i siłę roboczą (czyli ja sama) będzie to domek drewniany 2,5 x 2,5m + 2 x 2,5m zadaszonego tarasiku. Nie jestem pewna jakich użyć desek do budowy szkieletu. Myślałam o deskach 8x8cm. na ramę a na ściany 4x6 cm. Rozstaw co 60cm. Z kolei nie wiem też jakich desek użyć na dach. Zamierzam zrobić jednospadowy.
    Cała altanka prawdopodobnie będzie stała na płycie ażurowej.
    Czy ktoś mógłby mi doradzić w kwestii wybranych przezemnie desek oraz w wybraniu desek na dach?
    I czy jeśli domek miałby być 3x3m to czy tych samych materiałów konstrukcja?
    Z góry przepraszam jeśli w złym dziale umieściłam pytanie. Serdecznie pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Mysle że rozsądniejszym rozwiązaniem bedzie kupno takiego domku w jakims hipermarkecie albo nawet w internecie, wiekszosc firm ma opcje złożenia na miejscu za dopłatą. Jeśli nie masz narzędzi, jakiejś ukośnicy i pewnej wiedzy to nie wyjdzie z tego nic dobrego.

  3. #3

    Domyślnie

    Niestety ale na kupno domku po prostu brakuje funduszu. Jeśli chodzi o narzędzia to tym zupełnie się nie martwię. Martwi mnie wybór deski.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony