dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Kocioł dwufunkcyjny + zasobnik

    Witam. Mam mieszkanie 70m² z ogrzewaniem na węgiel, ciepła woda z Junkersa.
    Będę montował piec dwufunkcyjny.
    Zastanawiam się czy inwestować w kocioł z zasobnikiem czy na taki metraż raczej nie jest to potrzebne.
    Dodam,że w miejscu przeznaczonym na piec jest mało miejsca więc zasobnik się nie zmieści, musiałbym przenieść kocioł do innego pomieszczenia.

  2. #2

    Domyślnie

    Sam jestem w podobnej sytuacji.
    Jak pytam znajomych to zdania są podzielone.
    Ja osobiście musiałbym piec z zasobnikiem zamontować w pokoju i ew go zabudować, nie wiem czy to jest dobra opcja,żeby mieć piec w pomieszczenie gdzie się śpi.
    Niech się fachowcy wypowiedzą

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.026
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rico_87 Zobacz post
    Witam. Mam mieszkanie 70m² z ogrzewaniem na węgiel, ciepła woda z Junkersa.
    Będę montował piec dwufunkcyjny.
    Zastanawiam się czy inwestować w kocioł z zasobnikiem czy na taki metraż raczej nie jest to potrzebne.
    Dodam,że w miejscu przeznaczonym na piec jest mało miejsca więc zasobnik się nie zmieści, musiałbym przenieść kocioł do innego pomieszczenia.
    Witam,
    nowoczesne kotły gazowe są eleganckie, kompaktowe, na pewno znajdzie się na nie odpowiednie miejsce. Zobacz np na kocioł Vitoden 200-W lub 222-W
    https://www.viessmann.pl/pl/budynki-...ensacyjne.html

    Sprawdzają się w wielu zastosowaniach: domy jednorodzinne, dwurodzinne, mieszkania piętrowe w domach wielorodzinnych, nowe budownictwo i obiekty modernizowane. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

    PS. Jaki jest budżet?
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony