dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Remant garażu

    Dzień dobry,

    w ostatnim czasie kupiłem stary dom , dokładnie leśniczówkę pod lasem. Na jej terenie znajduje się również stara chlewnia posiada ona dwa pomieszczenia. Całość ma 16 na 8 metrów. Jedno z pomieszczeń chcę przerobić na garaż , drugie na pomieszczenie z wolierami wewnętrznymi dla ptaków, które hoduję (bażanty, czubacze). W związku z tym mam kilka pytań do Państwa:

    po pierwsze na jednym z boków jest pęknięcie (zdjęcie poniżej) czy da się je jakoś naprawić?

    po drugie wewnątrz są co około 120 cm solidne tregry chciałem je wyczyścić i nabić od góry podłogę nową - ponieważ na podaszu planuje zrobić jeden duży pokój gościnny. Jak najlepiej wyczyścić takie tregry lub może są inne sposoby na "odświeżenie"?

    Stelaż dachu jest bardzo solidny - oczywiście azbest na nim zaraz zerwę. Zastanawiam się jak pokryć ten budynek i otynkować tak aby nie zakłócić naturalnego otoczenia by całość tej posesji ładnie komponowała się z lasem. Czy strzech to dobre rozwiązanie? Może coś innego?

    Będe wdzięczny za wskazówki. Pozdrawiam serdecznie.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    brak zdjeć

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony