dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Cerpol opinie

  1. #1

    Domyślnie Cerpol opinie

    Witam stoję przed wyborem pustaków prawie zdecydowałem się na Cerpol Kozłowice. W hurtowni poinformowali mnie ze jest to identyczny pustak co weinberger moge jednym zaczac drugim skonczyc. Co sądzicie o tych pustakach ?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Ja stawiałem z pustaków W... ale o długości 500mm. Ani super równiutkim ani krzywe, poprószy dobre. Poszukaj jeszcze pustaków z cegielni podkarpackiej, nie widziałem ale słyszałem ze godne uwagi. Wydawało mi się ze w innym temacie pisałeś ze ściany parteru już stoją.

  3. #3

    Domyślnie

    Kupiłem 600 pustaków od sąsiada weinberger po 6 zł dlatego zalezy mi na cerpol

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar swierol
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Zabrze
    Kod pocztowy
    41-819
    Posty
    1.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    Najpierw sprawdź czy rzeczywiście będą idealnie pasowały. Ja bym już nie kombinował bo i po co?

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wrona3

    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    białołęka
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ja aktualnie buduję z ceramiki Cerpol, poza tym że majster trochę ponarzekał że trochę krzywe to wszystko ok. W sumie to oni wszyscy zawsze narzekają, najlepiej zawsze i wszędzie to według nich beton komórkowy itp. Wracając do tematu to byłem akurat zdecydowany na Kozłowice dużo czasu przed budową domu, W moim przypadku to nawet miałem taką sytuację (miejsce budowy Wawa) że dużo bardziej powszechny jest porotherm i leier a ja załatwiłem sobie transport z Kozłowic

  6. #6

    Domyślnie

    Pustak jak pustak. Ja wziąłem z cerpolu i jedyne co rzuciło mi się w oczy to w porównaniu z cerpolem Wienerberger był bardzo popękany - wpisz sobie na youtubie Wienerberger jakość i odpal pierwszy filmik- w kilku składach ich pustaki wyglądały identycznie jak na tym filmiku. Zakładam, że to w normach jakoś się mieści.

  7. #7

    Domyślnie

    Winenberg porotherm - tak wyglądają pustaki pierwszej klasy żaden odpad, potwierdzone przez przedstawiciela firmy Winenberg(sam myślałem że to jakieś pozaklasowe mi ktoś wcisnął). Przepalone pustaki, pękające od środka uznawane są obecnie za "najwyższą jakość". Przykład kawałka muru:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200926-112943_Gallery.jpg
Wyświetleń:	2107
Rozmiar:	92,3 KB
ID:	448501

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_20200926-112905_Gallery.jpg
Wyświetleń:	1031
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	448502

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony