dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lukmis

    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Planuję kupno mieszkania w kamienicy zastanawiam się jakie założyć ogrzewanie elektryczne czy gazowe. Myślałem o piecu gazowym dwufunkcyjnym z zasobnikiem ciepłej wody i zamkniętą komorą spalania ( nie wiem jeszcze jak wyglądają kominy a podobno przy takim rozwiazaniu wystarczające jest wyprowadzenie przewodu spalinowego za okno), ale jak policzyłem orientacyjne koszty pieca i instalacji centralnego ogrzewania to nie wiem czy pomimo wyższego kosztu energii elektrycznej to się opłaca. Ile lat będę czekał na zwrot inwestycji. Jeżeli ktoś robił taką symulację lub ma jakieś praktyczne doświadczenia to proszę o informację. Na Forum niee znalazłem informacji na ten temat, ale może za krótko szukałem . Pozdrawiam ŁM
    PS: mieszkanie ma około120 m. Grube mury, ale nie ocieplone.

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam podobny problem, jak ogrzac chalupe. Jak ogladam te mieszkania z paskudnymi metalowymi kominami (ogrzewanie gazowe)
    to chyba jednak sklonie sie do elektrycznego (fakt, ze eksploatacja drozsza, ale instalacja tansza!)
    Pozdrawiam.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotrekw3

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zajmuję się sprzedażą oraz instalacją ogrzewania elektrycznego. Jeżeli jesteście Państwo nadal zainteresowani to proszę o kontakt pod e-mailem [email protected] lub [email protected] .
    Proszę podac w mail-u powierzchnię w m2 każdego pomieszczenia, wysokość.Prześlę Państwu koszt wykonania instalacji,koszt eksploatacji miesięczny.Ogrzewanie to wcale nie jest droższe od gazowego.Wręcz przeciwne jest tańsze o ok.20-30% od innych systemów grzewczych.Cena zakupu jest dużo przystępniejsza niż ogrzewania gazowego.
    We własnym mieszkaniu 30m2 mam to ogrzewanie od 4 lat i płacę ok.100zł/miesiąc w okresie grzewczym.
    Proszę o kontakt pod w/w mailem. - proszę także napisać skąd Państwo jesteście (miasto).
    Pozdrawiam PIOTR

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    piotrekw3

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4

    Domyślnie

    Zajmuję się sprzedażą oraz instalacją ogrzewania elektrycznego. Jeżeli jesteście Państwo nadal zainteresowani to proszę o kontakt pod e-mailem [email protected] lub [email protected] .
    Proszę podac w mail-u powierzchnię w m2 każdego pomieszczenia, wysokość.Prześlę Państwu koszt wykonania instalacji,koszt eksploatacji miesięczny.Ogrzewanie to wcale nie jest droższe od gazowego.Wręcz przeciwne jest tańsze o ok.20-30% od innych systemów grzewczych.Cena zakupu jest dużo przystępniejsza niż ogrzewania gazowego.
    We własnym mieszkaniu 30m2 mam to ogrzewanie od 4 lat i płacę ok.100zł/miesiąc w okresie grzewczym.
    Proszę o kontakt pod w/w mailem. - proszę także napisać skąd Państwo jesteście (miasto).
    Pozdrawiam PIOTR

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony