dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Panele Sunport MWT

    Co sądzicie o panelach Sunport? Z tego co czytałem to dzięki tej technologii mwt są bardziej wydajne. Mają też długą gwarancję ze ta wydajnosc nie spadnie i po 30 latach dalej ma być 80%. Zastanawiam się nad ich montażem. Ma ktoś u siebie? Jakieś opinie?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam Sunporty, długo się zastanawiałem co wybrać, z jakiej firmy, jaki sprzęt no i wziąłem właśnie te z MWT. Przekonało mnie miedzy innymi kilka kwestii. Raz ze zwiekszona wydajność, dwa dobrze wyglądają, a nie chciałem szpecić sobie dachu, trzy długa gwarancja. Jak coś nie wiesz to pytaj albo pisz na priv to podseślę Ci foto moich paneli i wykresy jak sie sprawuje instalacja.

  3. #3

    Domyślnie

    No właśnie te kwestie też mnie zainteresowały. Piszę na priv

  4. #4

    Domyślnie

    Sunporty to bardzo dobre panele, mają ubezpieczenie Lloydsa a to już o czymś świadczy. No i warto je brać ze względu na MWT bo to wiekszą wydajność i lepsza wytrzymałość bo nie ma tych wszystkich lutów

  5. #5

    Domyślnie

    Chętnie dowiem się wiecej

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacek_kuski Zobacz post
    Chętnie dowiem się wiecej
    Pytaj o co chcesz to odpowiem ze swojego doswiadczenia od siebie dodam, że przez dlugi czas działają bardzo sprawnie, z tego co pamiętam to jest to 82% wydajności początkowej po 30 latach. Inna istotna rzecz to to że produkują prąd przy bardzo małym promieniowaniu tzn. bardzo szybko startują. Podórwnywałem wykresy do sąsiada (on ma tez czarne tyle ze z tymi pasami pionowymi, nie MWT) no i u mnie szybciej zaczyna sie produkcja. Nie wiem co Cie jeszcze ciekawi

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał MariuszPol Zobacz post
    Pytaj o co chcesz to odpowiem ze swojego doswiadczenia od siebie dodam, że przez dlugi czas działają bardzo sprawnie, z tego co pamiętam to jest to 82% wydajności początkowej po 30 latach. Inna istotna rzecz to to że produkują prąd przy bardzo małym promieniowaniu tzn. bardzo szybko startują. Podórwnywałem wykresy do sąsiada (on ma tez czarne tyle ze z tymi pasami pionowymi, nie MWT) no i u mnie szybciej zaczyna sie produkcja. Nie wiem co Cie jeszcze ciekawi
    Tak pytajcie, Mariusz bardzo fajnie mi doradził. Ładna instalacja i dobre uzyski. Dzięki!

    A i jeszcze dziś na muratorze pojawiło się coś o MWT to wrzucam, moze komuś się przyda
    https://muratordom.pl/instalacje/fot...j9Rf-HYy5.html

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony