dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

Domyślnie

Cytat Napisał miachlbyk Zobacz post
    Powinni wymienić silnik lub akumulator na nowy i po sprawie,nie wiem o co trzeba tu pytać?,być może teraz kombinują jak to naprawić bez żadnej wymiany tak aby się kupy trzymało,co do gwarancji to nie wiem czasami czy nie mogą wydłużyć czasu naprawy załaniając się czymś "nieprzewidzianym"
    Akumulatory są sprawne.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar d7d

Domyślnie

Może padła elektronika.

Domyślnie

Też bym podejrzewał elektronikę. Jeżeli kosiarka działała, kosiła, silnik nie brzmiał dziwnie (stukanie, itp) tylko nie potrafiła wejść na większe obroty to duże prawdopodobieństwo sterownika, czyli ogólnie elektroniki.

errata.
    Nie doczytałem, ze ostatnie wpisy z 17.10 a nie z 17.11 (dziś), więc pewnie nieaktualne, ale już zostawie.
    Ostatnio edytowane przez giman ; 17-11-2020 o 11:53
    Po przeprowadzce, ale dom jakby w trakcie kończenia

Są dwa rodzaje ludzi – ci, którzy dzielą ludzi na dwa rodzaje i ci, którzy tego nie robią.

Domyślnie

Cytat Napisał AnonimowyAlkoholik Zobacz post
    Odkopię temat. Jak się sprawują kosiarki po przepracowanym sezonie? Będę mieć około 250m2 trawy do skoszenia, więc szukam elektrycznej sieciowej lub akumulatorowej w przystępnej cenie- nie chciałbym, wydać więcej niż 1500 zł za zestaw z akumulatorami, dlatego tak naprawdę na aku w grę wchodzi Erbauer albo Parkside, chyba że ktoś ma i użytkuje kosiarkę innego producenta i jest w stanie polecić/wydać opinię?
    Sezon skończył się dobrze. Regularnie kosiłem 600m2 trawy. Raz walnąłem w kamień. Poza tym wszystko ok i gładko.
    Do 1500 zł będzie cieżko (do 2000 łatwiej ), ale nie niemożliwe jak jest tylko 250m2. Masz jakieś oczekiwania co do szerokości koszenia?
    Po przeprowadzce, ale dom jakby w trakcie kończenia

Są dwa rodzaje ludzi – ci, którzy dzielą ludzi na dwa rodzaje i ci, którzy tego nie robią.

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia