dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem popiołu.

    Witam.
    Zaczynam przygodę z przebudową 50 letniego domu. Nieruchomość nabyłem z imponującą pryzmą popiołu w rogu działki i muszę się tego pozbyć.Ilość przekreśla opcję wystawiania popiołu w workach, do odebrania przez firmę odbierającą śmieci. Staram się też ograniczać koszta (przebudowa i remont chcę zrobić bez kredytu), więc jeśli nie będzie to konieczne, to nie chcę zlecać odpłatnego odbioru. Zaznaczę, że nie chcę robić syfu, zanieczyszczać środowiska, ani łamać prawa, dlatego jeśli nie będzie innego wyjścia to zapłacę za odbiór odpowiednim służbom. Mam na działce pozostałości po stodole, a w miejscu w którym chcę postawić garaż jest obecnie zapole, dość głębokie, wybetonowane. Sąsiad podpowiada, że jeśli mam zamiar sypać tam gruz lub ziemię, a potem wylewać posadzkę, to żebym tam wsypał cały popiół. Czy jest to sensowne rozwiązanie, czy raczej może to być sposób na bezmyślne zanieczyszczenie, lub złamanie prawa? A może można tak zrobić, ale przy spełnieniu określonych warunków? Proszę o wyrozumiałość, naprawdę nie szukam złych rozwiązań.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Popiołu (jeśli to popiół a nie szlaka) nie zagęścisz na sucho a na mokro utopisz zagęszczarkę. Nie nadaje się na grunt nośny.

  3. #3
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Będziesz remontował to przygotuj się na to że przybędzie ci z 5 kubików gruzu węc wal to na tą kupę i zadzwoń do pierwszego lepszego koparkowego a on ci to sprzątnie za nie wielkie pieniądze , ja z takiego gruzu usypałem pryzmę-skalniak ale ogromny i prawie 5 lat żona się męczyła z roślinkami kupowała plewiła i jak uznałem że to za bardzo pracochłonne to zadzwoniłem przyjechał koparką i wywiózł 3 duże 10-cio tonowe ciężarówki i skasował tylko 700 zł ,nie rób sobie śmietnika z ziemi szkoda jej .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony