dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    To sa zdjęcia całego mieszkania . Odnoszę wrażenie , że mieszkanie było zrobione dla niepoznaki " przemalowane" na szybko tylko , aby jak najszybciej sprzedać.

    Na pierwszy rzut oka wygląda nawet w porządku, niczego sobie.




    Brak grzejników ( to jest ten sam pokój na zdjęciach z pierwszego posta z innej perspektywy)




  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Oglądałeś to mieszkanie na żywo czy tylko podrasowane fotki pośrednika?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał jajmar Zobacz post
    Oglądałeś to mieszkanie na żywo czy tylko podrasowane fotki pośrednika?
    Jeszcze nie oglądałem , moze we wtorek , środę. Podrasowane fotki mówisz ?

    I jeszcze gniazdko elektryczne w łazience miedzy umywalką a wanną , chyba kogoś poniosło .
    Ostatnio edytowane przez m3rty ; 09-05-2020 o 14:06

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Cytat Napisał m3rty Zobacz post
    Jeszcze nie oglądałem , moze we wtorek , środę. Podrasowane fotki mówisz ?

    I jeszcze gniazdko elektryczne w łazience miedzy umywalką a wanną , chyba kogoś poniosło .
    Fotki zrobione na maksa szerokim kątem, pom. sprawiają wrażenie dużych Kiedyś kopiłem mieszkania gniazdko było nad wanną poniżej prysznica.

  5. #25

    Domyślnie

    Mam takie pytanie do was , bo po rozmowie z pośrednikiem oni chyba sobie żartują /.

    Mieszkanie warte trochę ponad 70tys oni żądają sobie wynagrodzenie ( prowizje) 6000zł w przypadku gdybym kupił . Czy to jest normalne?

    Pośrednik podkreślał ,m ze oni biorą 2 % , ale w tym przepadku nie mniej niż 6000zł .

    6000zł (2%) to jest prowizja od mieszkania , które kosztowałby u nich 300tys zł .Dla osób, które kupowałby mieszkanie za 300tys zł pewnie i mieliby pieniądze na prowizje 6tyś i w tym przypadku duza by nie była , ale taka prowizja przy kupnie takie taniego mieszkania trochę powyżej 70 tys >?

    Teraz chyba rozumiem dlaczego nie mogą sprzedać tego mieszkania przez 2 lata .

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał m3rty Zobacz post
    Mam takie pytanie do was , bo po rozmowie z pośrednikiem oni chyba sobie żartują /.

    Mieszkanie warte trochę ponad 70tys oni żądają sobie wynagrodzenie ( prowizje) 6000zł w przypadku gdybym kupił . Czy to jest normalne?

    Pośrednik podkreślał ,m ze oni biorą 2 % , ale w tym przepadku nie mniej niż 6000zł .

    6000zł (2%) to jest prowizja od mieszkania , które kosztowałby u nich 300tys zł .Dla osób, które kupowałby mieszkanie za 300tys zł pewnie i mieliby pieniądze na prowizje 6tyś i w tym przypadku duza by nie była , ale taka prowizja przy kupnie takie taniego mieszkania trochę powyżej 70 tys >?

    Teraz chyba rozumiem dlaczego nie mogą sprzedać tego mieszkania przez 2 lata .
    Zawsze uważałem pośredników za złodziei i naciągaczy i to jest fakt niestety. Spotkaj się z właścicielem lokalu i bez obecności złodziei porozmawiaj na spokojnie skorzystaj z porady prawnika jak doprowadzić transakcję do końca. po widzenia

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    Zawsze uważałem pośredników za złodziei i naciągaczy i to jest fakt niestety. Spotkaj się z właścicielem lokalu i bez obecności złodziei porozmawiaj na spokojnie skorzystaj z porady prawnika jak doprowadzić transakcję do końca. po widzenia
    Problem jest w tym , że sie pytałem pośrednika podstawowych informacji o tym mieszkaniu tj. czy jest zadłużone , w sprawie przecieku na suficie , jaki czynsz , o rodzaj własności ( np czy spółdzielcze) , czy jest doprowadzony gaz do budynku itp i na te pytania otrzymałem formacje.

    I jak w świetle prawa by to wyglądało , gdybym teraz znalazł właściciela i bezpośrednio rozmawiał i kupił od niego nie płacąc prowizji temu pośrednikowi z którym wcześniej rozmawiałem? Cos mi się wydaje , ze w tym biurze nieruchomości wściekliby się i chyba podaliby mnie do sądu żądając prowizje mimo , że nie podpisałem wcześniej żadnej z nimi umowy. Zapewne opieraliby się na fakcie , ze otrzymałem od nich wstępne informacje ( czyli jednak jakąś pomoc) , i jakbym działał na ich szkodę omijając pośrednika . ( nie wiem jak to ująć , nie znam się na prawie)
    Ostatnio edytowane przez m3rty ; 12-05-2020 o 20:20

  8. #28

    Domyślnie

    Widzieliście mniej więcej jak wyglądało , to mieszkanie . Mniejsza już z tym ile pośredniki sobie żąda prowizji.

    Ile mógłbym utargować z ceny samego mieszkania>? Jeżeli cena za to mieszkanie to np 75 tys zł ?
    Dodam ,że mieszkanie znajduje się na wsi nie przekraczającej 1tys mieszkańców , nic tam nie ma można powiedzieć zadupie, oddalone ze wszystkich stron 50 km do większych miast powyżej 15tys mieszkańców.

  9. #29
    Banned
    bobokot

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-019
    Posty
    2

    Domyślnie

    dziwne, że nie mogli sprzedać tego mieszkania przez półtora roku. To niepokojące.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony