dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Papa pod pierwszą warstwę bloczka

    Witam, nie zwróciłem uwagi i kupiłem i położyłem pod pierwszą warstwę bloczka papę wierzchniego krycia z icopala top sbs szybki profil PYE PV250 S5,2na osnowie z posypką grubości 5.2 mm, czy ta papa fizycznie sprawdzi się w tej funkcji bo teoretycznie wiem że powinna być inna, które też jest przeszło dwa razy droższa, czy zostawić temat i budować dalej czy może do tej papy kupić jeszcze folie 1mm dla pewności ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Przejdzie, nie zgnije. Działaj spokojnie dalej.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Przejdzie, nie zgnije. Działaj spokojnie dalej.
    Ok świetnie a pod ściany działowe chciałbym kupić papę też icopala o takich samych oznaczeniach lecz 4mm i papa podkładowa lecz chyba chodzi o to że jest podkładowa do dachów a nie fundamentu czy taka będzie odpowiednia ?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Tak, chodzi o to aby była na welonie szklanym. A np na chudziak lepsza na tekturze. To rada "starego budowlańca" dlatego z niej też skorzystałem.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Tak, chodzi o to aby była na welonie szklanym. A np na chudziak lepsza na tekturze. To rada "starego budowlańca" dlatego z niej też skorzystałem.
    Bardzo dziękuję chcial bym wcisnąć gwiazdkę ale jej nie widzę

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.276
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał alegro661 Zobacz post
    czy ta papa fizycznie sprawdzi się w tej funkcji bo teoretycznie wiem że powinna być inna, które też jest przeszło dwa razy droższa, czy zostawić temat i budować dalej czy może do tej papy kupić jeszcze folie 1mm dla pewności ?
    Ważne, żeby była na welonie poliestrowym (najbardziej elastycznym) i dała się zgrzać z papą na chudziaku.
    Tutaj rady producenta papy w tym temacie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony