dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Widze ze skasowałes czesc postu, nie rozsiewam plotek, a tylko odniosłem sie do twierdzen ze mozna przeróbki legalnie sprzedawac.
    ć.
    Nie naruszyłem Twoich dóbr.
    Nie można sprzedawać przeróbek.
    Sam to zasugerowałeś i odnosisz się do konkretnej firmy, która już tego nie robi.
    Jest maj.
    A nadal sugerujesz, że ta firma podpada pod UDT z działalności, którą zakończyła kilka miesięcy temu.

    Nie jestem związany z tą firmą.
    Jednak obecnie, nie jest na miejscu podważanie jej wiarygodośc,i w odniesieniu do składania na jej obecną działalność donosów do UDT.
    To jest kwestią dla odpowiednich urzędów i sądów.

    To miałem na myśli.
    Jeśli źle zrozumiałeś i przeinaczasz moje słowa w moim rozumieniu, zgłoszę do moda, niech skasuje.
    Ostatnio edytowane przez klaudiusz_x ; 16-05-2020 o 22:33
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.465
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Manipulujesz.
    Sugerujesz, a nie możesz zacytować.
    Nie naruszyłem Twoich dóbr.
    Nie można sprzedawać przeróbek.
    Sam to zasugerowałeś i odnosisz się do konkretnej firmy, która już tego nie robi.
    Jest maj.
    A nadal sugerujesz, że ta firma podpada pod UDT z działalności, którą zakończyła kilka miesięcy temu.

    Nie jestem związany z tą firmą.
    Jednak obecnie, nie jest na miejscu podważanie jej wiarygodośc,i w odniesieniu do składania na jej obecną działalność donosów do UDT.
    To jest kwestią dla odpowiednich urzędów i sądów.

    To miałem na myśli.
    Jeśli źle zrozumiałeś i przeinaczasz moje słowa w moim rozumieniu, zgłoszę do moda, niech skasuje.
    Nic nie sugeruje, usunąłes czesc wpisu, chciałem zacytowac ale znikł fragment postu. Jeszcze wzrok mam dobry, wiem co widziałem.
    Firmę promują kol. barliniak i kryzys. To oni są zródłem plotek,dlaczego do mnie pretensje a nie do zródła. Nic nie manipuluje a odniosłem sie tylko do ich słów. o jakich donosach piszesz? ze niby ja? Ponosi Ciebie fantazja.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Nic nie sugeruje, usunąłes czesc wpisu, chciałem zacytowac ale znikł fragment postu. Jeszcze wzrok mam dobry, wiem co widziałem.
    Firmę promują kol. barliniak i kryzys. To oni są zródłem plotek,dlaczego do mnie pretensje a nie do zródła. Nic nie manipuluje a odniosłem sie tylko do ich słów. o jakich donosach piszesz? ze niby ja? Ponosi Ciebie fantazja.
    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    Rozmiem ze "klimatyzacja Katowice" utrzymuje serwis na terenie całego kraju, ze ma czas na reakcje od chwili zgloszenia 24 h, ze podlega gwarancji, ze ma etykietę energetyczną, za nie trzeba zglaszac do UDT.
    Sam zasugerowałeś zgłaszanie do UDT.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.465
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Sam zasugerowałeś zgłaszanie do UDT.
    To nie sugerowanie a raczej zapytanie kol. barliniaka i kryzysa o szczegoły dzialalnosci tej promowanej przez nich firmy. Dalej nie rozumiem dlaczego do mnie te pretensje. W/w forumowicze juz wczesniej promowali dzialanosc tej firmy. dlaczego wtedy nie reagowałes? Dla mnie to hipokryzja, dlaczego nie polemizujesz ze stwierdzeniem kol. kryzys ze jak firma legalna to przeróbki mozna sprzedawac? W jednych z ich postów padło stwierdzenie ze konkurencja [tu było nieparlamentarne okreslenie] nie pozwala rzeczonej firmie sprzedawac tych przeróbek. Jakos nie zauwazyłem Twojej reakcji.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 16-05-2020 o 23:07

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał asolt Zobacz post
    To nie sugerowanie a raczej zapytanie kol. barliniaka i kryzysa o szczegoły dzialalnosci tej promowanej przez nich firmy. Dalej nie rozumiem dlaczego do mnie te pretensje. W/w forumowicze juz wczesniej promowali dzialanosc tej firmy. dlaczego wtedy nie reagowałes? Dla mnie to hipokryzja, dlaczego nie polemizujesz ze stwierdzeniem kol. kryzys ze jak firma legalna to przeróbki mozna sprzedawac? W jednych z ich postów padło stwierdzenie ze konkurencja [tu było nieparlamentarne okreslenie] nie pozwala rzeczonej firmie sprzedawac tych przeróbek. Jakos nie zauwazyłem Twojej reakcji.
    Nie jestem na bieżącą z treściami na forum.
    Jednak akurat trafiłem na Twój wpis i do niego się odniosłem.
    Sam masz DG, czy B2B. Pewnie nie życzysz sobie jawnej sugestii o skierowanie pewnej działalności pod kontrolę instytucji...
    To wzbudziło moją odpowiedź na wpis.
    Dzięki za wyjaśnienie.
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar asolt
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Dąbrowa Tarnowska
    Kod pocztowy
    33-200
    Posty
    11.465
    SOLVENT Hurtownia wentylacyjna. OZC, świadectwa i char. energetyczne. Projekty instalacji sanitarnych. Montaż instalacji wentylacji mechanicznej/rekuperacji, klimatyzacji i pomp ciepła www.solvent.sklep.pl cała polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał klaudiusz_x Zobacz post
    Nie jestem na bieżącą z treściami na forum.
    Jednak akurat trafiłem na Twój wpis i do niego się odniosłem.
    Sam masz DG, czy B2B. Pewnie nie życzysz sobie jawnej sugestii o skierowanie pewnej działalności pod kontrolę instytucji...
    To wzbudziło moją odpowiedź na wpis.
    Dzięki za wyjaśnienie.
    Odpowiadajac na wpis warto przeczytac i inne wpisy, oraz bieząca dyskusję w wątku, on znikąd sie nie wziął i był odpowiedzią/polemiką na promocje działalnosci niezgodnej z prawem. Z tym walczyłem, a zostałem posądzony o nie wiadomo co. To tak jak w przysłowiu "kowal zawinił, a cygana powiesili", Jestem przyzwyczajony do hejtu, bo go tu od czasu do czasu doswiadczam. Co do działalnosci tej firmy to skoro czują pomówieni zawsze moga tu na forum odciac sie oficjalnie od naganiaczy którzy robią im niedzwiedzią przysługe.
    Ostatnio edytowane przez asolt ; 17-05-2020 o 00:13

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Co to za gówno burza o pompy ciepła???
    Pewnie posiadacze kopicuchów 5 klasy kopcenia mają ból dupy.
    Nie ma kopciucha.
    Za to mam 11m3 drewna, które mi gnije pod chmurką od kilku lat, bo nie mam nawet kozy podpiętej, by to zutylizować.
    A mój sezon za CO, to 1000zł prądem.
    Z czego pompa podpięta od 30 marca tego roku.
    Ostatnio edytowane przez klaudiusz_x ; 17-05-2020 o 22:03
    CO:Kocioł elektryczny 6kW + tania PC PW 8kW
    PV 9kWp na gruncie na starych zasadach.
    Ściany: protherma z perlitem+silikat drążony 24cm + 20cm eps 033 Piwnica bloczki betonowe+styrodur 10cm pod ziemią i 10cm eps 033 nad. Podłoga parter: 20cm eps 035+anhydrytowe wylewki parter z poddaszem 125m2.
    Poddasze skosy 35cm 037, jętki 15cm 039.

  8. #48
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    To sprzedaj na papier albo meble

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony