dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Wydzielać sypalnię w kawalerce 32m2?

    Witam,
    Zabieram się za wykańczanie kawalerki 32m2. Stan deweloperski. Zastanawiam się czy zostawić układ jak na planie czy wydzielić niewielką sypialnię. Być może częściowo otwartą lub z przeszklonymi drzwiami, żeby doświetlały kuchnię. W kuchni będzie sporadycznie gotowane, więc aż tak duża nie jest potrzebna. Myślę, żeby wydzielić sypialnię w prawym dolnym rogu zmniejszając kuchnię. Prośba o opinię czy lepiej zostawić większą przestrzeń kosztem spania w "salonie" czy wydzielać?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3909.jpg
Wyświetleń:	70
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	444096

  2. #2

    Domyślnie

    Wg mnie zawsze lepiej mieć dodatkowy pokój - kosztem mniejszego salonu czy łazienki (i dobrze dobranych mebli) oraz dużo miejsca do przechowywania. Propozycja w załaczeniu
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14.05.2020.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	71,2 KB
ID:	444107  

  3. #3

    Domyślnie

    @WiosennaRosa dzięki wielkie za propozycję. O takim układzie nie pomyślałem.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Przy takim ustawieniu udało się wszystko zmieścić, jednak trzeba trochę pokombinować by znaleźć więcej miejsca do przechowywania. Może wiszące szafki w sypialni, nad stołem lub w okolicy kanapy?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	444792

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony