dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie Szukam Żywych w Krakowie. Proszę o kontakt!



    Wszystko się zgadza oprócz jednego, nie musisz zabiegać do Białorusi czy Watykanu, wystarczy, że twoją deklarację życia podpiszą dwa Żywych człowieka posiadaczy deklaracji życia, prawo morskie uznaje taki tryb. Czyli Żywy jest prawem samym w sobie. Szukam Żywych w Krakowie kto podpisze mi moją deklarację życia. Proszę o kontakt. Dziękuję

  2. #2

    Domyślnie

    musi być w Krakowie? nie możesz podjechać np do Myślenic? czy jest istotne by akt podpisania odbywał się w polu oddziaływania wawelskiego czakramu?

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Oczywiście, że mogę, jak najbardziej. Czakram wawelski nie działa albo jest gdzie indziej albo nie umiem zinterpretować pola czakramu. Robię właśnie urządzenie które może oczytać pole torsyjne każdego obiektu, więc sprawdzę również i wawel

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA
    Zasady ogólne
    Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło
    wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i
    ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

    Według konstytucji RP jetem żywym człowiekiem?!

  5. #5
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA
    Zasady ogólne
    Art. 30. Przyrodzona i niezbywalna godność człowieka stanowi źródło
    wolności i praw człowieka i obywatela. Jest ona nienaruszalna, a jej poszanowanie i
    ochrona jest obowiązkiem władz publicznych.

    Według konstytucji RP jetem żywym człowiekiem?!
    Żywym tak ale czy Twojej godności nie nadszarpują właśnie adwersarze tego zacnego (jeszcze) forum .Wszak prowadzisz na FM swoją tajemną walkę ze zdrowiem.

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Okazuje się jednak, że Konstytucja to nie dotyczy mnie i mnie podobnych ani obywateli. Konstytucja to tylko umowa pomiędzy firmą polska a coś tam, nie chcę mi się tłumaczyć. Żywe człowieki wiedzą o co chodzi a reszta nie musi wiedzieć.

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    A żeby zrozumieć czym się różni człowiek w konstytucji od obywatela, podam taki przykład. Jestem obywatelem, mam obowiązki wobec państwa: podatki. Natomiast państwo ma takie same obowiązki i wobec człowieka i wobec obywatela (tak wynika z konstytucji). Człowiek podatków nie płaci jeżeli tego nie chce, przynajmniej tak rozstrzyga konstytucja. A jakieś tam wewnętrzne przepisy maja dotyczyć obywateli a nie człowieka, który ma wolną wolę i albo się zgadza opłacać ofertę służb państwowych albo nie. Co nie oznacza, że nie mogą człowiekowi dostarczać wodę czy gaz, odbierać śmieci. Mają taki obowiązek wynikający z konstytucji zapewnić wszelkie warunki do życia na danym terytorium i człowiekowi i obywatelom.

    Dla czego mam płacić na przykład za wodę? Woda jest dobrem narodowym (każdego człowieka i obywatela), odprowadzam multum różnych podatków do gminy i jeszcze mi karzą płacić za wodę. Skoro należy również do mnie, to coś nie halo. Mam zamiar przejść się po mieszkańcach i podpisać żądanie o zniesienie opłat za wodę. Nie interesuje mnie kolejna milionowa pożyczka zaciągnięta przez gminę na nie wiadomo co. Moja gmina ma obsługiwać mnie a że ktoś w gminie żąda kolejnego mostu, to nie moja sprawa. Nie żyjemy w komunie i każdy ma sam siebie finansować, przynajmniej nie moim kosztem. Wybrali na przykład do nowo budowanej szkoły najdroższe lampy elewacyjne za 2 tys sztuka. No ludzie gdzie wasz rozsądek! chyba w mojej kieszeni. Jaki sens opłacać kolejne raty w banku za moje pieniądze, mają tak się rządzić by nie płodzić długów. Skoro ja potrafię żyć bez długów to i gmina się nauczy.

    p.s: mówię oczywiście cały czas o żywym człowieku a nie o papierowym czy wirtualnym. Żywy człowiek nie jest Janem KOWALSKIM tylko wedle prawa morskiego (jedynego obowiązującego na całym świecie bez wyjątku) jest beneficjantem (beneficjum) firmy KOWALSKI o imieniu rodowym Jan. Może oczywiście założyć maskę Jana Kowalskiego i stać się papierowym człowiekiem ale nie musi. Dla szarego obywatela jest to tautologia ale dla sędzi na przykład już nie, bo sąd może osądzić wyłącznie maskę (czyli dowód) Jana Kowalskiego a nie żywego człowieka o imieniu rodowym Jana.
    Zastanów cie się dla czego żaden polityk nie został osądzony? Bo są żywymi ludźmi a sąd nie może sądzić żywych ludzi, jeżeli nie założą maski. Dla tego usuwają ich fizycznie, bo żywy człowiek ma tylko jedno do stracenia, swoje życie.

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Margaret Thatcher idealnie podsumowała kim są ludzie żywi:

    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 04-06-2020 o 06:03

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony