dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie BEAM Alliance 625 SBE

    Szanowni forumowicze,
    może któryś z Was posiada w domu taki odkurzacz jak w tytule. Prośba o podzielenie się opiniami o nim. Aktualnie można go kupić w dobrej promocji. Instalować i tak mam zamiar, wcześniej nastawiony byłem na Vacuflo 488Q, ale teraz mam rozterkę ponieważ Beam w promocji i po rabacie jest tańszy o 800 z,a promocja tylko za 2 tygodnie się kończy.
    Pozdrawiam
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam od roku 650. Ogólnie jestem zadowolony, mocy nie brakuje. Jedyny minus to słabe plastiki przy rączkach od weża - mam 2 i w obu plastik pękł w tym samym miejscu z powodu podnoszenia szczotki podczas odkurzania

  3. #3

    Domyślnie

    Odkurzacz zamontowany, ładnie wygląda i dobrze działa. Muszę się przyzwyczaić do przenoszenia po schodach 9 metrowej rury, często tak mnie denerwuje, że zastanawiam się nad sensem posiadania OC.Drugi raz już bym nie wybrał OC, i to po kilku miesiącach użytkowania, przenoszenie rury to koszmar, można spaść ze schodów.
    Dom z pracowni ARCHON "W tamaryszkach 4", 138 m2 powierzchni użytkowej. Ściany porotherm 25cm oraz 15 cm styropianu, garaż od wschodu i północy 25 cm. Ocieplenie, fundamenty - 10 cm, posadzka parter 13 cm, piętro 3 cm. Skosy wełna 30 cm, sufit 35 cm.
    Ogrzewanie, pompa ciepła Vaillant 5,8 kW gruntowa z wbudowanym zbiornikiem, po całości ogrzewanie podłogowe. SolarEdge o mocy 4,96 kW na dachu od strony południowej 16 paneli.

  4. #4

    Domyślnie

    ja załapałem się na promocję, w której dawali 2 zestawy weży z akcesoriami. Przenoszenie jednego węża między poziomami to rzeczywiście jakiś absurd i to samo co noszenie zwykłego odkurzacza między gniazdkami.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony