dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    r4f43ll

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-157
    Posty
    1

    Domyślnie Przeciekający zestaw podtynkowy.

    Witam. Zdarzyła mi się przykra sytuacja, mianowicie wyciekła woda z zestawu podtynkowego. Dokładniej podwiesił się zawór napełniający, poziom wody podniósł się ponad krawędź przelewu, ale woda zamiast wyciekać do muszli przelała się na zewnątrz - trochę poniżej przycisku z tyłu zbiornika gdzie górna część zbiornika łączy się dolną . Problem jest na tyle poważny, że dom który użytkuję ma drewniane stropy i nie wiem czy nie będzie czekał mnie remont generalny dwóch łazienek, wymiana belek, odgrzybianie itp. Wykonawca nabiera wody w usta i mówi, że to nie jego wina, ale na pytanie czy przy montażu sprawdził drożność przelewu odpowiedział "nikt tego nie sprawdza, ja to tylko podłączam i patrzę czy się woda napełnia". Czy to właściwe podejście? Czy ktokolwiek spotkał się z takim problemem? Jedyną możliwą przyczyną wydaje się być zatkana rura przelewowa. Czy są jakieś inne?

    Niestety kiedy to się stało byłem za granicą więc nie mogłem ocenić co się stało. Wykonawca przyjechał, wymienił zawór napełniający i teraz jest ok. Po napełnieniu zbiornika zawór się zamyka a jeśli przytrzymać pływak na dole woda przelewa się do muszli a poziom nie podnosi się ponad krawędź rury przelewowej.

    Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i opinie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuczynscy.jpg
Wyświetleń:	28
Rozmiar:	83,0 KB
ID:	444163   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuczynscy2.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	83,5 KB
ID:	444164  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony