dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 81
  1. #41
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jesteś mądry. Przedstaw więc fakty dotyczące Billa Gatesa i jego zbrodni w Kenii, Indiach itp.
    Publikcja jakiś tekstów na FB to żaden dowód jest.

    Co do wypowiedzenie konkordatu tez masz wątpliwości ?
    I "mądry zrozumie a głupi się przyczepi".

    Wg mnie mądry zrozumie dlaczego należy wypowiedzieć a mniej mądry będzie protestował, krzyczał i oskarżał...

    ad.


    Ty naprawdę nie wiesz co on robił w Keni i Indiach czy tylko tak udajesz , wiem wiem nie szczepił osobiście jeśli tylko o to ci chodzi , nie chcesz wiedzieć skoro poddajesz w wątpliwość .

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Ja nie wiem i Ty nie wiesz co Bill Gates robił w Kenii i w Indiach.
    Wiesz tylko to co o nim ktoś napisał. To że ktoś coś napisał nie oznacza, że napisał prawdę.
    Na podobne podstawie kiedyś palono czarownice na stosie lub łamano palce, ręce, nogi itp.
    Bo kto coś powiedział, napisał.

    Są tacy którzy piszą a nwet myślą, że Ziemia jest płaska. Czy od tego pisania Ziemia zrobiła się płaska? Albo kiedyś była?

    Podstawą wszelkich teorii spiskowych jest brak wiedzy.
    Do tego koniecznie trzeba wyznaczyć sobie wroga i zadawać pytania
    Bill Gates, Soros, Żydzi, Cykliści, Ekolodzy, Iluminaci, Rząd Światowy, Banki, Unia... dla każdego coś odpowiedniego.

    Ciekawe, że raczej nikt nie widzi roli Putina... Przypadek?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #43
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Nie ty jesteś właścicielem FM. Tak mówi się np. do psa jak się nie słuch i jest dokuczliwy. ale widać ,że i tu pozwalasz sobie nazbyt wiele.Prostackie ale jakie wymowne zarazem.Można z tego korzystać.
    Trzy wpisy po kwarantannowym banie i trzy wypowiedzi dotyczące wyłącznie mojej osoby. Potem będziesz zarzucał innym i darł się w wniebogłosy, że nie na temat piszą.
    Zaczepki znowu szukasz? Sprawdź może lepiej swój nadużywany choć inadekwatny partykularyzm i ideologię. Stoją pewnie gdzieś tam w kącie obok wideł.
    Aha! Skojarzenie ze szczekającym psem określiłeś nad wyraz trafnie.
    Teraz ganiaj i ujadaj.

  4. #44
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Ja nie wiem i Ty nie wiesz co Bill Gates robił w Kenii i w Indiach.
    Wiesz tylko to co o nim ktoś napisał. To że ktoś coś napisał nie oznacza, że napisał prawdę.
    Na podobne podstawie kiedyś palono czarownice na stosie lub łamano palce, ręce, nogi itp.
    Bo kto coś powiedział, napisał.

    Są tacy którzy piszą a nwet myślą, że Ziemia jest płaska. Czy od tego pisania Ziemia zrobiła się płaska? Albo kiedyś była?

    Podstawą wszelkich teorii spiskowych jest brak wiedzy.
    Do tego koniecznie trzeba wyznaczyć sobie wroga i zadawać pytania
    Bill Gates, Soros, Żydzi, Cykliści, Ekolodzy, Iluminaci, Rząd Światowy, Banki, Unia... dla każdego coś odpowiedniego.

    Ciekawe, że raczej nikt nie widzi roli Putina... Przypadek?
    Panowie i Panie tak prawdę mówiąc to nic nie wiemy ,jesteśmy w szarej d.....ie. Wiemy tylko tyle co nam pokazą, choć patrząc na przekaz też można stwierdzić ,że to lipa i ustawka i pewności nie mamy tylko domysły. Ale namacalnie można stwierdzić,że coś się kręci lub ktoś kręci. Chciałbym poznać tego ,,kogoś"
    Ostatnio edytowane przez woan ; 23-05-2020 o 21:14

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Wiemy tyle co nam pokażą i tylko co samy przeczytamy i zobaczymy.
    Warto też mieć własny sprawnie działający rozum.
    Wtedy można próbować oddzielać ziarna od plew.

    Internet to nie tylko źródło wiedzy.
    Internat pokazał także bezmiar ludzkiej naiwności i głupoty.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #46
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Pewność to działanie ,,zero jedynkowe" albo tak albo nie. W tym wypadku to każdy może inaczej interpretować rzeczywistość . Sytuacja jest póki co : wprowadzić dezinformację, nikt nic nie wie tylko się domyśla . W/g mnie jest to sprytnie przemycony plan na coś. Na szczepienie?? raczej nie bo po co szczepić na siłę i mieć bunt ludzi jak można zaszczepić noworodka i nawet rodzice nie wiedzą co mu dali .Jak tyle lat czekali to poczekają i jeszcze z 30 lat. ,,Oni" lub ,,ktoś" wie co będzie gdy zrobi to lub to, rozpracowali nas, bo w sumie My jako rasa jesteśmy przewidywalni . Jak będą chcieli buntu to to zrobią, to jest jak wędkowanie zakładasz haczyk + robaka i rybką złapiesz prędzej czy później

  7. #47
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Trzy wpisy po kwarantannowym banie i trzy wypowiedzi dotyczące wyłącznie mojej osoby. Potem będziesz zarzucał innym i darł się w wniebogłosy, że nie na temat piszą.
    Zaczepki znowu szukasz? Sprawdź może lepiej swój nadużywany choć inadekwatny partykularyzm i ideologię. Stoją pewnie gdzieś tam w kącie obok wideł.
    Aha! Skojarzenie ze szczekającym psem określiłeś nad wyraz trafnie.
    Teraz ganiaj i ujadaj.
    Strajki w Warszawie ,a ty ściemniasz.Twoja pruderia którą skrywasz w swoich wejściach gdy coś klepiesz z klawiatury jest bardzo zatrważająca.To z psem jest bardzo obraźliwe..Popatrzyłeś na swój skowyt zranionego zwierza ? Boisz się jak Ci strajkujący i szukasz poklasku.Napawaj się nim i pilnuj piedestału.
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 23-05-2020 o 21:42

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Twoja pruderia którą skrywasz w swoich wejściach gdy coś klepiesz z klawiatury jest bardzo zatrważająca.To z psem jest bardzo obraźliwe..Popatrzyłeś na swój skowyt zranionego zwierza ? Boisz się jak Ci strajkujący i szukasz poklasku.Napawaj się nim i pilnuj piedestału.


    A co ma do strajku jakaś skrywana pruderia ?
    Znowu używasz sów, których znaczenia w ogóle nie znasz lub nie pojmujesz ich sensu.
    Masz jakieś skrywane kompleksy i tak sobie komplikujesz życie tymi idiotycznymi neologizmami, czy też chcesz się wydać mądrzejszym niż jesteś faktycznie?
    Na skowyt zranionego zwierza też nie można popatrzyć, co najwyżej można go słuchać.
    Rzekomo mam bać się niczym ci strajkujący i dlatego szukam poklasku? To przecież jakaś głupota i piramidalna konstrukcja logiczna a na pewno umysłowa obstrukcja.
    Gdzieś Ty się uczył wysławiać, jeśli uczył ?
    Ogarnij się chłopie nieco albo pisuj na trzeźwo. Twojej nieustającej dyspepsji myślowej nie można zrozumieć, trudniej jeszcze ją znieść.
    Mamy 21 wiek, Ty jesteś podobno już dziadkiem i prezentowany przez Ciebie analfabetyzm funkcjonalny w tak prostej dziedzinie jak mówienie i pisanie, powinien być dawno przeszłością. Tymczasem ty nagminnie wszystkich raczysz swoimi barokowo wycharkanymi bredniami.
    Nie myl swoich wybroczyn słownych z komunikatywnością przekazu. Twoje pisanie jest wyrazem swojskiego prostactwa językowego i charakterologicznego , wrodzonego pieniactwa.
    Napisałeś zaledwie pięć krótkich zdań i strzeliłeś cztery nielogiczne głupoty. Jak tu Cię traktować serio?
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 24-05-2020 o 01:25

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    ... .Jak tyle lat czekali to poczekają i jeszcze z 30 lat. ,,Oni" lub ,,ktoś" wie co będzie gdy zrobi to lub to, rozpracowali nas, bo w sumie My jako rasa jesteśmy przewidywalni . Jak będą chcieli buntu to to zrobią, to jest jak wędkowanie zakładasz haczyk + robaka i rybką złapiesz prędzej czy później
    Mógłbyś sprecyzować, kto to "oni" lub "ktoś" nas rozpracował ( rozpracowuje), ?
    Kto będzie chciał buntu ?

    ps - "w wędkowaniu" często zdarza się, że ryba obgryzie robaka, pozostanie pusty haczyk, i nic nie "złapiesz" (złowisz)
    unde venis et quo tendis

  10. #50
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post


    A co ma do strajku jakaś skrywana pruderia ?
    Znowu używasz sów, których znaczenia w ogóle nie znasz lub nie pojmujesz ich sensu.
    Masz jakieś skrywane kompleksy i tak sobie komplikujesz życie tymi idiotycznymi neologizmami, czy też chcesz się wydać mądrzejszym niż jesteś faktycznie?
    Na skowyt zranionego zwierza też nie można popatrzyć, co najwyżej można go słuchać.
    Rzekomo mam bać się niczym ci strajkujący i dlatego szukam poklasku? To przecież jakaś głupota i piramidalna konstrukcja logiczna a na pewno umysłowa obstrukcja.
    Gdzieś Ty się uczył wysławiać, jeśli uczył ?
    Ogarnij się chłopie nieco albo pisuj na trzeźwo. Twojej nieustającej dyspepsji myślowej nie można zrozumieć, trudniej jeszcze ją znieść.
    Mamy 21 wiek, Ty jesteś podobno już dziadkiem i prezentowany przez Ciebie analfabetyzm funkcjonalny w tak prostej dziedzinie jak mówienie i pisanie, powinien być dawno przeszłością. Tymczasem ty nagminnie wszystkich raczysz swoimi barokowo wycharkanymi bredniami.
    Nie myl swoich wybroczyn słownych z komunikatywnością przekazu. Twoje pisanie jest wyrazem swojskiego prostactwa językowego i charakterologicznego , wrodzonego pieniactwa.
    Napisałeś zaledwie pięć krótkich zdań i strzeliłeś cztery nielogiczne głupoty. Jak tu Cię traktować serio?
    Brawo ty dlatego to FM umiera.Popatrz jak mocno musiałeś wytężać umysł żeby kolejny raz zaspokoić swój cynizm.Przecież ty nie uznajesz jak ktoś udowadnia ci głupotę myślową i język nienawiści w rozumieniu skomplikowany dla ogółu .Przeciwstawiasz się wszystkiemu i wszystkim.Zobacz w jakich wątkach jesteś.Politycznie ,niebudowlanych i mocno kontrowersyjnych.Tu gdzie twoja farsa w znaczeniu kpina nie-tylko mojej osobie bardzo się nie podoba.Piszesz te epistoły bo masz kłopoty w domciu.Tak jestem dziadkiem i nie jestem nadętym du..pki..em,nie zachowuje się jak osi..oł broniący swojego zdania,jestem normalnym człowiekiem ,który też czasem może się pomylić i zdaje sobie z tego sprawę.


  11. #51
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Kultury z tym pogrubianiem.

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Cytat Napisał woan Zobacz post
    Pewność to działanie ,,zero jedynkowe" albo tak albo nie. W tym wypadku to każdy może inaczej interpretować rzeczywistość . Sytuacja jest póki co : wprowadzić dezinformację, nikt nic nie wie tylko się domyśla .
    W/g mnie jest to sprytnie przemycony plan na coś. Na szczepienie?? raczej nie bo po co szczepić na siłę i mieć bunt ludzi jak można zaszczepić noworodka i nawet rodzice nie wiedzą co mu dali .
    Jak tyle lat czekali to poczekają i jeszcze z 30 lat. ,,Oni" lub ,,ktoś" wie co będzie gdy zrobi to lub to, rozpracowali nas, bo w sumie My jako rasa jesteśmy przewidywalni . Jak będą chcieli buntu to to zrobią, to jest jak wędkowanie zakładasz haczyk + robaka i rybką złapiesz prędzej czy później
    Snujesz ładne teorie spiskowe.
    Pytania bez odpowiedz, przypuszczenia, sugestie.

    ONI zaszczepiają nowordka (noworodki) i ONI czekają 30 lat na efekty.
    I ci ONI tka rozudowali system szczepionek noworodków (z efektami za 30 lat) że nikt nic wie. Ani producenci szczepionek, ani instytuty badawcze, lekarze, rodzice. Wszystko i wszystkich kontrolują ONI .

    Od wielu lat to się dzieje?

    PS
    Te strajki w Warszawie właśnie wywołał impuls - sygnał ze strony ONYCH ??
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  13. #53
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Mógłbyś sprecyzować, kto to "oni" lub "ktoś" nas rozpracował ( rozpracowuje), ?
    Kto będzie chciał buntu ?

    ps - "w wędkowaniu" często zdarza się, że ryba obgryzie robaka, pozostanie pusty haczyk, i nic nie "złapiesz" (złowisz)
    Nie wiem kto to ,,oni" lub ,,ktoś" użyłem ogółu bo po imieniu i nazwisku nikt mi się nie nasuwa tak abym mógł podać 100% odpowiedź

  14. #54
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    woan

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Gdynia
    Kod pocztowy
    81-000
    Posty
    366

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Snujesz ładne teorie spiskowe.
    Pytania bez odpowiedz, przypuszczenia, sugestie.

    ONI zaszczepiają nowordka (noworodki) i ONI czekają 30 lat na efekty.
    I ci ONI tka rozudowali system szczepionek noworodków (z efektami za 30 lat) że nikt nic wie. Ani producenci szczepionek, ani instytuty badawcze, lekarze, rodzice. Wszystko i wszystkich kontrolują ONI .

    Od wielu lat to się dzieje?

    PS
    Te strajki w Warszawie właśnie wywołał impuls - sygnał ze strony ONYCH ??
    Czemu zaraz teorie spiskowe.Strajki mamy, choć to co się wyprawia u Nas to nie nazwałbym strajkiem,raczej przechód , pochód?. Dziś jakiś urywek w Tv pokazywali ze strajku tam się działo. Strzelanina i pol-bruki szły w ruch

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.843

    Domyślnie

    Co Ty! Rzucali betonowymi kamieniami? Kto i w kogo? W Warszawie?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  16. #56
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Co Ty! Rzucali betonowymi kamieniami? Kto i w kogo? W Warszawie?
    Najpierw na nim leżeli.




    Może nie pol -bruki ale bruki.. Rzucali na beton.

    https://polskatimes.pl/warszawa-stra...d_fragment_%3D
    Ostatnio edytowane przez niktspecjalny ; 25-05-2020 o 08:39

  17. #57
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    i nie jestem nadętym du..pki..em,nie zachowuje się jak osi..oł broniący swojego zdania,jestem normalnym człowiekiem ,który też czasem może się pomylić i zdaje sobie z tego sprawę.
    Jesteś, jesteś

    Sam fakt , że o tym piszesz, świadczy o tym jak bardzo się mylisz.
    Waśnie Zaspokoiłeś swój cynizm
    O matko! Skąd te banialuki bierzesz? Sam je wymyślasz?
    Ostatnio edytowane przez 2112wojtek ; 25-05-2020 o 07:56

  18. #58
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Jesteś, jesteś

    Sam fakt , że o tym piszesz, świadczy o tym jak bardzo się mylisz.
    Waśnie Zaspokoiłeś swój cynizm
    O matko! Skąd te banialuki bierzesz? Sam je wymyślasz?
    Powtarzasz po mnie jak papug . Stać cie na więcej przecież.Powtórzę to raz jeszcze.Preferujesz sprawy własne pomijając problemy -sprawy ogółu.Jeśli chodzi o wymyślanie to mówię językiem przeciwnym do twego.Podteksty,cynizm,wywyższanie,sporo masz tego ale nie zauważasz.To ja ciebie powinienem oto spytać.Dlaczego to robisz i dla jakiego zysku? Twoje poczucie bezsilności jest tego przejawem.Ja tylko patrze i odpowiadam jak to widzę jak ty się w tym czujesz i pokazujesz ,że jesteś lepszym od innych.
    Tak jestem dziadkiem i nie jestem nadętym du..pki..em,nie zachowuje się jak osi..oł broniący swojego zdania,jestem normalnym człowiekiem ,który też czasem może się pomylić i zdaje sobie z tego sprawę.

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Powtarzasz po mnie jak papug . Stać cie na więcej przecież.Powtórzę to raz jeszcze.Preferujesz sprawy własne pomijając problemy -sprawy ogółu.Jeśli chodzi o wymyślanie to mówię językiem przeciwnym do twego.Podteksty,cynizm,wywyższanie,sporo masz tego ale nie zauważasz.To ja ciebie powinienem oto spytać.Dlaczego to robisz i dla jakiego zysku? Twoje poczucie bezsilności jest tego przejawem.Ja tylko patrze i odpowiadam jak to widzę jak ty się w tym czujesz i pokazujesz ,że jesteś lepszym od innych.
    Znowu przywaliłeś główką o ostry cień mgły .
    Pisz teksty zarobkowo. Nieźle zarobisz, bo takich dziwolągów nie ma nawet w literaturze disco polo.
    Ale... rozumiem : twój język jest przeciwny do mego . Yo!

  20. #60
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2112wojtek Zobacz post
    Znowu przywaliłeś główką o ostry cień mgły .
    Pisz teksty zarobkowo. Nieźle zarobisz, bo takich dziwolągów nie ma nawet w literaturze disco polo.
    Ale... rozumiem : twój język jest przeciwny do mego . Yo!
    Drwisz z Disco Polo.Popatrz jak twój tekst się zmniejsza.Czyli brak argumentów.Swoją drogą w temacie "strajki w Warszawie" mam rozumieć ,że wyczerpałeś swój cyniczny sposób wyrażania poglądów.To rozumiem nagły koniec z epistołami trollowymi. Tak mój język jest przeciwstawny twojemu.

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony