dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Brunoxp

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-018
    Posty
    154

    Domyślnie Pomoc przy projekcie więzby budynku szkieletowego 35m2.

    Dzień dobry,
    zacząłem projekt i budowę budynku gospodarczego/składu narzędziowego w technologii szkieletu drewnianego. Zgłoszenie już przeszło.
    Budynek parterowy z dachem dwuspadowym (32st) będzie miał kształt prostokąta o wymiarach 8m x 4,33m bez ścian wewnętrznych posadowiony na fundamencie płytowym.
    Ściany zewnętrzne o wys. 232cm na słupkach 45x95mm w rozstawie 60cm, obite obustronnie płytą mfp 12mm, wypełnione wełną, podwójny oczep.
    I teraz dochodząc do dachu i więźby mam problem, mianowicie chciałbym jeżeli to możliwe zrobić więźbę krokwiowo-jętkową bez pasa dolnego opartego na oczepie ponieważ nie planuje żadnego poddasza użytkowego. Po prostu chciałbym mieć wyższa niż 240cm przestrzeń nad głowa aby móc wnieść większe sprzęty. Dach tradycyjnie na łatach i kontr-łatach kryty blachą.
    Potrzebuje pomocy w zaprojektowaniu i obliczeniu takiej więźby dla moich warunków geograficznych, może być odpłatnie.Proszę o kontakt na priv.
    Niestety w gotowcach sprzedawanych na allegro najczęściej domek ma wymiary 5x7m i oczywiście poddasze użytkowe gratis.
    Poniżej moje rysunki.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1wiezba.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	444244
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2wiezba.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	79,3 KB
ID:	444245
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3wiezba.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	444246  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony