dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    krejca

    Zarejestrowany
    May 2019
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    03-033
    Posty
    0

    Domyślnie wymagania techniczne do projektu

    Czy jest na sali jakiś grafik, który wie jak pod względem technicznym (rozdzielczość, format itd.) powinno się przygotowywać projekty do zadrukowywania papierowych toreb?
    Z jakiegoś powodu drukarnie zajmujące się takimi rzeczami, takie jak https://drukarniatoreb.pl/torby-rekl...e-z-nadrukiem/ nie udostępniają takich informacji. A mam poważne obawy, że jak się zgłoszę z zapytaniem ofertowym, to mi zaczną tak wydziwiać, że nie dam rady tego zrobić samodzielnie i niejako wymuszą na mnie dodatkową usługę. Tyle że wolałbym zająć się tym we własnym zakresie - ktoś będzie w stanie mi coś pomóc, podpowiedzieć?
    Ostatnio edytowane przez krejca ; 25-05-2020 o 12:49

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Podaj coś bliżej, mogę się podpytać. Aczkolwiek to wszystko zależy od ulubionych lub posiadanych programów Pana Drukarza. Zdarza się że opanował jeden program i za chińskiego boga nie kiwnie palcem w innym. Kiedyś rodzinie zamawiałem druk książki (nie do nabożeństwa! ) , to wiem że drukarnia miała zastrzeżenia zdaje się że do tekstu w Wordzie. Żądali w Corelu? Chyba chodziło o rozsypywanie się tekstu przy wstawianiu ilustracji. Coś z tych tematów.

    Nie ma tematu. Drukarni już nie ma.
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 21-05-2020 o 17:33 Powód: Nie ma ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony