dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Papa wierzchniego krycia - jaką firmę wybrać?

    Witam wszystkich,

    Planuję remont dachu budynku (płaski, delikatny spad na jedną stronę zrealizowany poprzez konstrukcję drewnianą i pełne deskowanie, 210m2 powierzchni), który aktualnie pokryty jest papą.Chciałbym na już istniejącą warstwę po prostu nałożyć kolejną. Jako, że podłoże jest mocno "zużyte" wiem, że muszę pozbyć się wszystkich nierówności, pęcherzy itd. oraz, że przed zgrzaniem nowej warstwy całość należy pokryć gruntem.

    Przejrzałem kilkanaście sklepów oferujących papy termozgrzewalne wierzchniego krycia i już zgłupiałem trochę jaką wybrać. A dokładniej, jakiej firmy. Dwie osoby poleciły mi MIDA TOP PV250 S5, gdzieś nawet znalazłem w promocji poniżej 17,00 zł za m2. Jednak porównując same właściwości tej papy do np. ICOPAL TOP PYE PV250 S5.2 WWW ST, to ta ICOPAL wychodzi minimalnie lepiej i jest również trochę tańsza. Wiem, że taniej nie znaczy lepiej, jednak może macie jakieś bezpośrednie doświadczenie z ww. produktami?
    Albo może jest ktoś w stanie polecić konkretny produkt w korzystniejszej cenie niż wyżej wymienione? Nie ukrywam, że kryterium cenowe jest dla mnie dość istotne.
    Ostatnio edytowane przez dw_aka_ghost ; 21-05-2020 o 15:44

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony