dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie pomporozdrabniacz

    Dzień dobry wszystkim,

    jestem w trakcie wykonywanie łazienki w kamienicy. Miejsce, w którym mogę się podpiąć, ma pion o średnicy 75 i w związku z tym potrzebuję pomporozdrabiacza.
    Proszę o informację, czy ktoś już taki zestaw zabudowywał podtynkowo? Czy to bardzo hałasuje i czy można zamocować do toalety wiszącej?
    Jeśli możecie polecić to jakiej firmy?

    Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarcinMops

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    64

    Domyślnie

    Montowałem już kilka pomp do stelaży podtynkowych. Ogólnie można rozwiązać to na kilka sposobów w zależności od estetyki, układu pomieszczeń i ekonomi.
    Najbardziej kompaktowym rozwiązaniem będzie zakup SFA Saniwall Pro jest to stelaż WC wraz z pompą, minusem jest cena oraz to iż trzeba przewidzieć dostęp serwisowy do pompy czyli na stelażu musi być coś co można zdemontować np. https://www.youtube.com/watch?v=0l_AxDugBvc oraz https://www.youtube.com/watch?v=ZzeHBsZO3qA kolejną opcja jest montaż zwykłego stelaża WC oraz montaż pompy tuż za stelażem wtedy do serwisu najwygodniej zrobić rewizje z boku lub jeśli jest możliwość od tyłu np. jeśli za stelażem w pokoju jest np. szafa., kolejną opcją jest montaż zwykłego stelażu a montaż pompy np. w szafce pod umywalką.
    Pomporozdrabniacze trochę hałasują niestety, kwestia jest taka iż hałas może być słyszalny w mieszkaniach sąsiadujących w nocy kiedy niema hałasów codzienności.
    Co do firm pomp polecam i montuje SFA i Grundfos

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony