dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie ułożenie płytek w łazience i przedpokoju

    Witam,
    Proszę o opinię bo już sama tracę orientację czy ja się czepiam czy rzeczywiście położone u mnie płytki nie zostały wykonane poprawnie.
    Płytki na ścianach w łazience są położone w równych odstępach. Nie są idealnie równo przylegające ale nie rzuca się to w oczy. Niepokoi mnie natomiast docinanie płytek i wszystkie rogi którymi zostały obłożone. Również płytki na podłodze w przedpokoju nie zostały równo położone. Załączam zdjęcia.
    Będę wdzięczna za opinię.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	444357   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	47,0 KB
ID:	444358   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	444359   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	444360   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	49,3 KB
ID:	444361  


  2. #2
    p_n_usunięte
    Guest
    p_n_usunięte

    Domyślnie

    Witaj KamilaK

    Przykro mi to powiedzieć ,lecz niestety ta praca jest spartolona.To moje osobiste zdanie.

    Masz całkowitą rację że Ci się nie podoba a nie że się czepiasz. Płytki na ścianie w rogu pierwsze zdjęcia położone nie w pionie stąd nierówność fugi w rogu (weź małą poziomicę i sprawdź)

    Listwa narożna zdj. nr.3 łączenie przy podłodze tak się nie robi tylko kupuje się odpowiednią długość.

    Płytki podłogowe zdj.nr.4 opadnięta klawisze jak w starym fortepianie.Reszty nie chciałbym oglądać.
    .
    Jeśli jeszcze nie zapłaciłaś pseudo-majstrowi to albo każ mu to poprawić (co wątpię że zrobi) >bo trzeba część skuć i układać od nowa.

    Druga opcja nie zapłać mu za źle wykonane zadanie.

    Mniemam że masz podpisana jakąś umowę o dzieło z tym panem,bo z tym możesz dochodzić swoich praw.

    Jeśli nie masz to nic nie wskórasz tylko tyle że zaoszczędzisz jakieś tam pieniądze.

    pozdrawiam
    plasticfun

  3. #3

    Domyślnie

    Ja pierwszy raz kafelkowałem. Łacznie jakies 180m2 i jak widać chyba dobrze zrobiłem.
    W narożnikach na ścianach to chyba tylko niedbale silikon położono, ale podłoga to jakiś koszmar jest. Te docięcia,, listwy w narożnikach robiło sie 20 lat temu może. Jak sie nie ma sprzętu to zawozi sie do specjalisty i szlifuje sie krawedz w 45 stopni. Fugi położone chyba po pijaku... To że płytki nie trzymają poziomu ... Masakra.

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za Wasze opinie.
    Tak właśnie mi się wydawało, że praca została wykonania źle
    Miałam umowę, tylko co z tego skoro poprawić się nie da bez kłucia na które nie mam już siły... Z pieniędzy też mi nic nie przyjdzie. Efekt już jest...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony