dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Montaż bramy wjazdowej

    Witam, na początku jestem przygotowany na Wasze śmiechy, bo może pytam o głupotę, ale jestem pod ściana a jakoś to muszę rozwiązać. Problem wygląda następująco. Chce zamontować sobie brame wjazdową na posesje, mieszkam we wspólnocie mieszkaniowej w bloku, aczkolwiek mam własny ogród do którego mam swobodny dojazd. Posesja jest ogrodzona ogrodzeniem panelowym. Chciałbym zrezygnować z jednego panelu o szerokości 2.5m na rzecz wstawienia bramy. Owszem ciasny wjazd, ale robiłem przymiarkę autem i jakoś wjadę. Problem polega na tym, ze nie mam zgody od zarządcy na zmiane słupków typowych pod brame.. W takim przypadku bramę bede musiał osadzić na słupku na którym jest płot. Wymiary słupka to 6x4 grubość scianki 2mm. Czy przy zamontowaniu dwóch zawiasów na słupku mógłbym zamontować skrzydło bramy o szerokości 2.5m i wysokości około 1,5m. Biore pod uwagę rozbicia tego na dwa skrzydła, ponieważ mam kogoś kto taką brame mi zrobi na wymiar. Zastanawiałem sie na zwykłym panelowym 3d wypełnieniem bramy bądź nad wypełnieniem drewnianym. Czy włożenie do środka słupka dodatkowego grubszego płaskownika wzmocni na tyle aby słupek utrzymał bramę ? Prosze o wyrozumiałość, jestem informatykiem..

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.279

    Domyślnie

    Nie rób nic wbrew wspólnocie, nie śpiesz się, poczekaj na awarię systemu . Oczywiście w spółdzielni/wspólnocie. Pomożesz a zgodę dostaniesz w bonusie. Płaskownik to marne wzmocnienie, moim zdaniem wymiana słupka jest niezbędna. Będzie niezbędna.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klient2019

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-216
    Posty
    2

    Domyślnie

    Bramy Wiśniowski złom którą nie umią uruchomić nieprofesjonalny serwis Bramont Czeladź

    niecałą minutę temu

    Zakupiona w maju 2019 brama segmentowa UniPro 5000x2200/8014/aut przy temperaturach poniżej +5 stopni przestaje działać trzeba otwierać I zamykać ręczninie. Brama przesuwna 6000x1450/7016/el wydaje co jakiś czas trzaski. Najbardziej dokucza jej mizerna prędkości działania. Sprawdziłem u sąsiadòw I znajomych że różnica jest przynajmniej dwu jak nie trzykrotna w prędkości. Sprzedawca Bramont Czeladź zapewniał że jest to zupełnie wystarczający I szybki napęd I silnikowy najszybszy W ofercie ròwnoceśnie oferujący usługę geolokalizacji dzięki której bramy miały się wcześniej otwierać. Zdecydowaliśmy się ròwnież na furtkę I wideodomofon. Furtka nie spełnia swojej funkcji ponieważ każdy może ją otworzyć o ile nie jest zamknięta na klucz. Wideodomofonu zaś jeszcze niezamontowano. Dostarczone 2 pilot miały początkowo zasięgu 5metrów udało się zwiększyć do 20m szkoda że nie do 30m. Kontakt Z sprzedawcą jak i firmą Wiśniowski nieskuteczny usługa niewykonana reklamacj nieuwzględniają Nie reagują na pisma wymiany na produkt wolny od wad. Odpisują że takiej firmy już nie ma. Co oczywiście jest nieprawdą. W Czeladzi na wiosennej 31 nadal jest Bramont.

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klient2019

    Zarejestrowany
    May 2020
    Skąd
    Sosnowiec
    Kod pocztowy
    41-216
    Posty
    2

    Domyślnie Bramy Wiśniowski

    [QUOTE=Klient2019;7944744]Bramy Wiśniowski złom którą nie umią uruchomić nieprofesjonalny serwis Bramont Czeladź

    niecałą minutę temu

    Zakupiona w maju 2019 brama segmentowa UniPro 5000x2200/8014/aut przy temperaturach poniżej +5 stopni przestaje działać trzeba otwierać I zamykać ręczninie. Brama przesuwna 6000x1450/7016/el wydaje co jakiś czas trzaski. Najbardziej dokucza jej mizerna prędkości działania. Sprawdziłem u sąsiadòw I znajomych że różnica jest przynajmniej dwu jak nie trzykrotna w prędkości. Sprzedawca Bramont Czeladź zapewniał że jest to zupełnie wystarczający I szybki napęd I silnikowy najszybszy W ofercie ròwnoceśnie oferujący usługę geolokalizacji dzięki której bramy miały się wcześniej otwierać. Zdecydowaliśmy się ròwnież na furtkę I wideodomofon. Furtka nie spełnia swojej funkcji ponieważ każdy może ją otworzyć o ile nie jest zamknięta na klucz. Wideodomofonu zaś jeszcze niezamontowano. Dostarczone 2 pilot miały początkowo zasięgu 5metrów udało się zwiększyć do 20m szkoda że nie do 30m. Kontakt Z sprzedawcą jak i firmą Wiśniowski nieskuteczny usługa niewykonana reklamacj nieuwzględniają Nie reagują na pisma wymiany na produkt wolny od wad. Odpisują że takiej firmy już nie ma. Co oczywiście jest nieprawdą. W Czeladzi na wiosennej 31 nadal jest Bramont.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony