dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mnowak02

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-777
    Posty
    104

    Domyślnie Przesunięcie drzwiczek kominowych wyczystkowych

    Witam,
    Jak na załączonym zdjęciu od lewej jest pojedynczy komin wentylacyjny, potem spalinowy i na końcu miejsce na kominek. Drzwiczki rewizyjne czy wyczystkowe ustawione są od salonu, frontu zaraz przy kominku. Chciałbym je przesunąć najlepiej od strony przewodu wentylacyjnego. Pytanie czy idzie jakość to przesunąć aby mieściły się od przewodu wentylacyjnego z lewej strony a w przewodzie went. dać jakąś przedłużkę-rure itp. idzie to jakość rozwiązać? Nie chcę aby drzwiczki szpeciły wygląd zaraz przy kominku a maskować tą ścianę niczym nie będziemy.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	komin.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	12,0 KB
ID:	444440

  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam tak zrobione, że drzwiczki mam w salonie przy piecokominku. U mnie praktycznie ich nie widać. Kupujesz takie, wtapiane w ścianę, zrobione z zielonego regipsu. Potem chyba gips tak jak na całą ścianę i malujesz w tym samym kolorze. Wszystko elegancko zlewa się ze ścianą.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mnowak02

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-777
    Posty
    104

    Domyślnie

    Od tyłu tego komina bedzie szafa a wiec wneka. Mysle zby mala dziure w scianie zrobic i dojsc do komina a w nim od tyłu przekuc sie i zrobic mala dziure pozwalajaca w razie W na wyczyszcenie. W ceramice nei musi byc taka duza prostokątna jak jest w oryginalnym wkładzie. Pytanie czym najlpeiej zrobic dziure w tym wkładzie ceramicznym? jakas wiertnica?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony