dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Fillu

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-203
    Posty
    1

    Domyślnie solarny podgrzewacz wody

    witam, chciałbym zaciągnąć informacji jak taki solar mógłbym zrobić. Plan jest taki aby kupić 50m węża 1\2 cala rozłożyć go na dachu blaszaka i podpiąć pod beczkę plastikową 100litrów. I teraz pytania:
    beczka musi być wyżej węża czy może być niżej?
    zimna woda wchodziła by w dolnej części beczki a od góry będzie wracać woda ciepła??
    Jak podłączyć węża do beczki żeby nie ciekło?? Patrzyłem na złączki ale żadnej takiej konstrukcji niewidziałem
    Czy muszę robić otwór w wieku żeby powietrze miało przepływ czy zaburzy to grawitacyjną pracę układu??
    Wąż może leżeć wzdłuż wgłębień w blasze czy muszę ułożyć go w poprzek ( czy ma to w ogóle jakieś znaczenie)
    pozdrawiam serdecznie

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar cuuube
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pyrlandia
    Kod pocztowy
    62-051
    Posty
    2.446
    "Ciągle mam prąd za darmo w taniej strefie,ten darmowy powinien mi się skończyć ponad rok temu.I co to zmienia, jak nie płacę podatku?" kaizen

    "od 15 miesięcy masz darmowy prąd w taniej(na skutek permanentnej pomyłki sprzedawcy),to, że TY nie płacisz podatku (optymalizacja?), że widzisz tylko najdroższe oferty na PV nie oznacza, że innym sie się to nie opłaca" fotohobby

    Opłacalność G12 bez wyrzeczeń
    "patent na prasowanie. NIE prasuję" gawel
    "Moja prasuje w wekendy albo po 21" kulibob

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony