dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: G11 na C11

  1. #1

    Domyślnie G11 na C11

    Witam mam działkę budowlaną na której od początku roku mam prąd w taryfie G11 dostałem taką taryfę na działkę rekreacyjną ponieważ plany budowy początkowo były odległe jednak mam zamiar zacząć budowę w tym roku.Buduje sam nie udostępniam prądu nikomu czy zmieniać z G11 na C11 czy nie robiąc tego mogą być z tego jakieś konsekwencje ma ktoś podobne doświadczenia?

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dez

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Zdajesz sobie sprawę z tego ilu ludzi walczy o g11 na czas budowy? Nie zrujnuj takiego daru. Buduj i się nie zastanawiaj.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Nic nie zmieniaj - jest OK
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  4. #4

    Domyślnie

    A znalazłeś cokolwiek w dokumencie "Zasady kwalifikacji odbiorców do grup taryfowych G i C" lub podobnym, co by mówiło, że budowa kwalifikuję się pod taryfę z grupy C?

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kemot_p

    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    4.358

    Domyślnie

    Ja musiałem "stanąć na głowie" żeby do niezabudowanej działki dostać taryfę G, a Ty chcesz z własnej woli C? Gdy załatwiałem w energetyce taryfę G do działki wiedzieli, że będę się tam budował. RB-tkę podłączał mi facet, który na co dzień pracuje w ZE. Nikt nie miał zastrzeżeń to tego że będę się budował wykorzystując taryfę G.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    Cytat Napisał adi9500 Zobacz post
    Witam mam działkę budowlaną na której od początku roku mam prąd w taryfie G11 dostałem taką taryfę na działkę rekreacyjną ponieważ plany budowy początkowo były odległe jednak mam zamiar zacząć budowę w tym roku.Buduje sam nie udostępniam prądu nikomu czy zmieniać z G11 na C11 czy nie robiąc tego mogą być z tego jakieś konsekwencje ma ktoś podobne doświadczenia?
    co ta zmiana ma na celu?
    Ostatnio edytowane przez gawel ; 27-05-2020 o 07:33

  7. #7

    Domyślnie

    Aby zmienić C11 na G11 w budynku już zamieszkanym pisać pismo do Tauronu czy coś jeszcze ?
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony