dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rdq

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    6

    Domyślnie Problem z jakością pustaków

    Co myślicie o pustakach, które dotarły na moją budowę? Około 40-50% pustaków z 4 losowo rozpakowanych palet wygląda jak na zdjęciach(link do google dysku), pęknięcia pionowe i krzyżowe zewnętrznych ścianek. Trochę obawiam się o ich trwałość i wytrzymałość, czy ten materiał nadaje się do budowy domu? Czy ktoś miał podobne doświadczenia?
    Dzięki
    https://drive.google.com/open?id=1m9...MI-SIjk-3EFRGZKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	S1080006-5.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	444540

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    dez

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Leszno
    Kod pocztowy
    64-100
    Posty
    693

    Domyślnie

    Pionowe pęknięcia nie stanowią problemu. Poziome już gorzej. Zasadniczo bloczki przeciętne. Zrób reklamę producentowi i podaj nazwę.

  3. #3
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rdq

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Na razie nie chciałbym nikomu "reklamy" robić, może mieli gorszy dzień zależy jak wybrną z sytuacji(reklamacja zgłoszona). ogólnie firma ma dobre opinie a że popyt duży to masówa leci na całego, co się wypali schodzi na pniu, nie ważne w jakim stanie jest.

  4. #4

    Domyślnie

    Na cały duży dom, który budowałem z Porothermu 25 P+W takich może miałem może kilka sztuk.
    Chyba, że kupiłeś to jako towar drugiego gatunku. Inaczej jednak zalecałbym wymianę na pełnowartościowy.

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Rdq

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    6

    Domyślnie

    Tak, nie dam tego w ścianę, nie dość że pustaki są już osłabione przez pory to jeszcze te spękania nie wróżą nic dobrego. Pustaki kupiłem jako pełnowartościowe, nikt mnie nie informował że to wybraki a mają taki obowiązek jeśli juz sprzedają.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony