dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Salon z aneksem 23,7 m - aranżacja

    Witam forumowiczów. Zastanawiam się nad kupnem mieszkania, martwi mnie jednak układ salonu i kuchni, zastanawiam się czy da się jakoś ustawić. Salon z aneksem 23,74m, a raczej kuchnia z kanapą, nie ma się co oszukiwać. Mieszkanie nie jest docelowe, na razie dla rodziny 2+1.
    Założenia - bardzo chciałabym mieć mały półwysep z blatem roboczym albo kształ L i blat roboczy pod oknem, piekarnik w słupku - byłoby świetnie, uwielbiam piec.
    Fajnie gdyby udało się wstawić stół na 6os 150/90 (na stałe po 3 krzesła z każdej strony) - lubię spotkania rodzinne, wiec nie chciałabym ciągle rozkładać stołu/przesuwać.
    Kanapa - dla 2/3 os. nie chcę narożnika, bo 3 osoby spokojnie nie siądą, ew. dodatkowo pufa w rogu na którą można wyłożyć nogi.
    TV - wykorzystywane tylko do netflixa, nie jest bardzo istotny, wolę pominąć na rzecz stołu.
    Nie mam problemów z małymi przestrzeniami, ważne swobodne przejście i tyle. Czy coś da się wymyślić?



    https://www.fotosik.pl/zdjecie/1dac1784a9220611

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Mozna tak:



    jak przyjda goście, stół się rozłozy, a kanapę przestawi.

  3. #3

    Domyślnie

    Cześć,
    Moja propozycja w załączeniu.
    Sama mam uchwyt ramieniowy do TV i go polecam. Bedzie mozna też film obejrzeć zza stołu

    Pozdrawiam serdecznie
    Justyna
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	27.05.2020.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	15,2 KB
ID:	444581  

  4. #4

  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Może tak?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	czr6.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	445775

  6. #6
    Banned
    BB_KAMIL

    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-005
    Posty
    6

    Domyślnie

    Generalnie możliwości jest wiele Ale poleciłbym Ci zlecenie tej aranżacji komuś, bo niestety nie należy do łatwych. Ja miałem taki nieustawny salon i ogarnęli mi go specjaliści z [SPAMER] Współpraca jest online więc załatwiłem wszystko od ręki i dzięki Bogu, że się na nich zdecydowałem, bo mam wszystko tak ustawione, że jest ładnie i praktycznie
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 10-07-2020 o 12:05 Powód: reklama

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony