dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 46
  1. #1

    Domyślnie Kamienny dywan po 3 latach eksploatacji

    Witam,
    chciałem Wam zaprezentować jak wyglądają schody oraz taras wykonany z tzw. kamiennego dywanu po 3 latach eksploatacji.



    Posadzka została wykonana w kwietniu 2017r. przez Wykonawcę firmy Carpetstone z Żywca. Od samego początku były problemy z jasnymi przebarwieniami, które uwidoczniły się już po kilku tygodniach. W wyniku zgłoszonej reklamacji została nałożona kolejna warstwa żywicy. W reklamacji uczestniczył również ekspert od głównego producenta kruszywa i żywicy z Czech.

    Po zimie na początku 2018 roku okazało się, że kamienny dywan częściowo odwarstwił się do betonu. Kilka miesięcy walczyłem z Wykonawcą o naprawę. Skończyło się na ponownym testowym przemalowaniu żywicą schodów bez stopni. W kolejnym etapie miało być zdarcie pionów nałożenie ponownie struktury oraz obfite przemalowanie wszystkich powierzchni poziomych. Jednak Wykonawca pomimo wielokrotnych zapewnień, nie pojawił się w celu naprawy.

    Długo zastanawiałem się czym wykończyć schody: płytki klinkierowe, a może płyty z kamienia naturalnego, jednak za namową Pana Roberta z Carpetstone dałem się zwieść, że to jest bardzo trwałe i niezawodne rozwiązanie i przekonać do kamiennego dywanu. Na stronie Wykonawcy wszystko wygląda pięknie, świeżo po położeniu struktury, jednak żadnych zdjęć po kilku latach, teraz wiem już dlaczego. Raz na jakiś czas pojawiają się na ich profilu Facebook niepochlebne wpisy dotyczące problemów podobnych jak u mnie, ale są bardzo szybko kasowane.

    Po 3 latach jak widzicie na filmie całość nadaje się jedynie do zdarcia, a jest tego ok. 50m2, prawie 10 tys. poszło w błoto.
    Szczerze odradzam każdemu wybór tej technologii pokrycia tarasów i schodów zewnętrznych.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 28-05-2020 o 18:07

  2. #2

    Domyślnie

    Poniżej jeszcze film tarasu od strony ogrodu, częściowo piony odeszły całkowicie.


  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    istota sprawy jest ilosc i rodzaj zywicy uzytej do wykonania kamiennego dywanu. jakosc kruszywa tez ma znaczenie.

    Sztywne, epoksydowe, zolknace od slonca uklady wczesniej czy pozniej tak wlasnie koncza.

    ewentualnie zle wykonana warstwa spadkowa - tworzaca pod spodem zastoiny wody - wtedy nie ma sily - tez go zetnie.

    Zywice poliuretanowe zachowuja sie inaczej... ale sa drozsze... 10K za 50mkw kamiennego dywanu to wcale nie jest duzo.
    za tydzien wracamy na budowe gdzie w zeszlym roku kladlismy kamienny dywan na poliuretanach - podesle tez filmik

    odpadanie z pionow w strefie kontaktu z gruntem - nie wyizolowany taras od gruntu - podciaga kapilarnie - tnie wszystko i odpada.
    Ostatnio edytowane przez fighter1983 ; 28-05-2020 o 18:11
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #4

    Domyślnie

    Piony odwarstwiają się również na stopniach gdzie nie ma kontaktu z gruntem, z resztą pozioma powierzchnia również odchodzi.
    Zaufałem firmie która ponoć w tym się specjalizuje.
    Jeśli chodzi o rodzaj zastosowanych materiałów to poniżej wklejam zestawienie jakie otrzymałem od Wykonawcy.

    https://zapodaj.net/ff473160dc1fe.png.html
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image001_v2.jpg
Wyświetleń:	682
Rozmiar:	21,1 KB
ID:	444625  
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 28-05-2020 o 18:34

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Piony odwarstwiają się również na stopniach gdzie nie ma kontaktu z gruntem, z resztą pozioma powierzchnia również odchodzi.
    Zaufałem firmie która ponoć w tym się specjalizuje.
    Jeśli chodzi o rodzaj zastosowanych materiałów to poniżej wklejam zestawienie jakie otrzymałem od Wykonawcy.

    https://zapodaj.net/ff473160dc1fe.png.html
    latasz juz widze z filmem po calymn internecie
    Epostonbe: zywica
    Cechy:- Dwuskładnikowy, bezbarwny, o niskiej lepkości, bezrozpuszczalnikowy ,epoksydowy
    zrodlo: http://www.carpetstone.pl/do-pobrani...-kruszywo/file
    nom... to czego sie spodziewac zywica epoksydowa, sztywna, nieodsztalcalna, zolknaca od uv, kredujaca.

    same wlasciwosci zywicy epoksydowej sa jakie sa. i nic na to nie poradzisz.

    Epoksydowa "tania"
    Poliuretanowa "droga"

    ot - cala historia. a jak jeszcze podloze (spadki i zastoiny) nie tak to i tak spoko ze 3 lata wytrzymalo.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #6

    Domyślnie

    Tak, zamieściłem nagranie na jednej z grup portalu społecznościowego, zrzeszającego wykonawców oraz inwestorów kamiennych dywanów. Zrobiło się trochę gorąco, bo film poniekąd uderza w tą branżę i może przyczynić do mniejszego zainteresowania posadzkami zewnętrznymi w tej technologii.

    Pojawiły się również komentarze, aby czym prędzej usunąć film z grupy bo straszy przyszłych inwestorów. Z jednej strony trudno się z tym nie zgodzić, choć z drugiej uważam, że wykonawcy wykonujący swoją pracą w należyty sposób nie mają się czego obawiać.

    Administratorzy grupy wykazali jednak zrozumienie, że błędy wykonawcze i reklamacje również się zdarzają, wiec nie ma podstaw aby o tym milczeć, za co wielki ukłon w ich kierunku. Ja ze swojej strony postanowiłem, nie wypowiadać się na łamach tej grypy, z racji bądź co bądź uprzedzania do stosowania tej technologii na posadzkach zewnętrznych.

    Z wykształcenia jestem inżynierem elektrykiem, działam w branży ponad piętnaście lat, nie raz przyszło mi poprawiać spartoloną robotę moich „kolegów po fachu” , ale nigdy nie przyszło mi do głowy aby milczeć w temacie ewidentnych błędów wykonawczych/projektowych.

    Przynależąc do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, wykonuję zawód zaufania publicznego i jestem niejako zobligowany do wskazywania ewidentnych błędów w dziedzinie którą się zajmuję. W branży elektroenergetycznej ma to jeszcze większe znaczenie, bo może narazić inwestorów/użytkowników nie tylko na straty finansowe, ale przede wszystkich może stwarzać zagrożenie dla zdrowa lub nawet życia.

    Wiele osób wskazało, że na obecny stan mojego kamiennego dywanu, niewątpliwe bardzo duży wpływ mają błędy wykonawcze, a w szczególności niewłaściwie przygotowanie betonowego podłoża (brak zeszlifowania betonu oraz odpowiedniej hydroizolacji) i trudno się z tym nie zgodzić to jest fakt.

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    nom... to czego sie spodziewac zywica epoksydowa, sztywna, nieodsztalcalna, zolknaca od uv, kredujaca.
    same wlasciwosci zywicy epoksydowej sa jakie sa. i nic na to nie poradzisz.
    Epoksydowa "tania"
    Poliuretanowa "droga"
    ot - cala historia. a jak jeszcze podloze (spadki i zastoiny) nie tak to i tak spoko ze 3 lata wytrzymalo
    Poniżej załączam zdjęcie które potwierdza 100% racji w tym co napisałeś.
    Proszę zerknąć jak żywica zmienia kolor w miejscach nasłonecznionych, a jak w miejscu gdzie taras był przysłonięty dużą donicą. Promieniowanie UV sprawiło, że żywica okalająca kamyki, zmatowiała, skruszała i odbarwiła się na jasny kolor, a częściowo wręcz odwarstwiła się od kruszywa.

    https://zapodaj.net/a0dbcf83b3465.jpg.html

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200602_175802098.jpg
Wyświetleń:	1330
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	444811

    Pokrywa się to z informacją jaką otrzymałem od jednego z użytkowników, byłego wykonawcy kamiennych tarasów na systemie Carpetstone, że żywica epoksydowa o nazwie EPOStoneClear zastosowana na mim tarasie, jest bardzo słabej jakość, a w chwili obecnej jest już wycofana ze stosowania na zewnątrz.

    To co obserwuje u siebie, tłumaczy dlaczego spora część wykonawców w ogóle nie podejmuje się wykonania zewnętrznych kamiennych dywanów na bazie żywić epoksydowych, stosują tylko żywice poliuretanowe.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 02-06-2020 o 21:58

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie





    no i tak ze wszystkim...
    praktycznie to samo tyle ze elewacje...
    https://forum.muratordom.pl/showthre...zwi%C4%85zania

    Nie pytamy Cię o imię, walczymy z ostrym cieniem mgły
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    no i tak ze wszystkim...
    praktycznie to samo tyle ze elewacje...
    https://forum.muratordom.pl/showthre...zwi%C4%85zania
    Nie pytamy Cię o imię, walczymy z ostrym cieniem mgły
    Nie kumam analogii, ja sam nic nie dziobałem przy schodach, nie wybierałem najtańszej oferty.
    A jeśli chodzi o "ostry cień mgły", to ja ni cholery nie wiem co miał na myśli autor i wykonawca PAD.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 03-06-2020 o 19:15

  9. #9

    Domyślnie

    Dzisiaj ściągnąłem donice od strony połdudnio-wschodniej, kontrast jeszcze większy:



    i w wersji makro.

    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 03-06-2020 o 19:10

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Nie kumam analogii, ja sam nic nie dziobałem przy schodach, nie wybierałem najtańszej oferty.
    A jeśli chodzi o "ostry cień mgły", to ja ni cholery nie wiem co miał na myśli autor i wykonawca PAD.
    ja analogie widze, trafiliscie obaj na SS - Super Sprzedawce
    tylko ciag dalszy byl troche inny
    a obaj wybraliscie nizsze oferty: Ty nieswiadomie troche wyboru nie bylo
    a w tamtym watku: wystarczy przeczytac posprzedazowa odpowiedz
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    Zywice poliuretanowe zachowuja sie inaczej... ale sa drozsze... .
    Jaką żywice poliuretanową byś polecił do garażu ?bo na stronie coś u Was nie widzę (a kiedyś chyba były epoksydowe w ofercie).

  12. #12
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin225 Zobacz post
    Jaką żywice poliuretanową byś polecił do garażu ?bo na stronie coś u Was nie widzę (a kiedyś chyba były epoksydowe w ofercie).
    sklep wyczyszczony i przywracamy po kolei. pytanie co chcesz: malowanke cienkowarstwowa epoxy (co jakis czas trzeba odmalowac) bo to jednak sie wyciera, czy wylewane cos grubiej juz tak mega solid.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    sklep wyczyszczony i przywracamy po kolei. pytanie co chcesz: malowanke cienkowarstwowa epoxy (co jakis czas trzeba odmalowac) bo to jednak sie wyciera, czy wylewane cos grubiej juz tak mega solid.
    Myślałem jednak o tych malowanych żebym sam to mógł bez problemu zrobić.

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    istota sprawy jest ilosc i rodzaj zywicy uzytej do wykonania kamiennego dywanu. jakosc kruszywa tez ma znaczenie.

    Sztywne, epoksydowe, zolknace od slonca uklady wczesniej czy pozniej tak wlasnie koncza.

    ewentualnie zle wykonana warstwa spadkowa - tworzaca pod spodem zastoiny wody - wtedy nie ma sily - tez go zetnie.

    Zywice poliuretanowe zachowuja sie inaczej... ale sa drozsze... 10K za 50mkw kamiennego dywanu to wcale nie jest duzo.
    za tydzien wracamy na budowe gdzie w zeszlym roku kladlismy kamienny dywan na poliuretanach - podesle tez filmik

    odpadanie z pionow w strefie kontaktu z gruntem - nie wyizolowany taras od gruntu - podciaga kapilarnie - tnie wszystko i odpada.
    nic dodać nic ująć.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał _Grisza_ Zobacz post
    Poniżej jeszcze film tarasu od strony ogrodu, częściowo piony odeszły całkowicie.

    w jaki sposób jest wyprowadzona hydroizolacja chroniąca płytę betonową schodów.
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  16. #16

    Domyślnie

    Witam , ja również robiłam kamienny dywan na dwóch balkonach i tarasie trzy lata temu . Balkony po tym czasie okropne , wyblaknięte i matowe ... ale nie to spędza mi sen z powiek. Kamienny dywan spartolony / woda dostaje się jakimś cudem i wchodzi do domu - kapie z sufitu przy większej ulewie . Mały deszcz da się przeżyć ... przedtem mieliśmy płytki i jedynym problemem był odpadający tynk spod balkonu / bo przeciekały fugi. Chcieliśmy sobie polepszyć ... za kupe kasy zrobiliśmy kamienny dywan - lek na całe zło ... dopłacaliśmy za specjalne listwy „okapniki” Które idealnie miały odprowadzać wodę , żeby znów tynk nie odpadał ... w rezultacie woda nie skapuje z listew tylko cofa się na „cokół „ Który w rezultacie odpada . Na tarasie tez przecieka / woda dostaje się pod tynk - robią się spuchnięte bąble i tynk ze ściany odpada . Pan umywa ręce , twierdząc ze to nie jego wina , bo zaraz po zrobieniu przecież się nie lało - jak nie padał deszcz to się nie lało ... a mega ulewy zdarzają się jednak na szczęście rzadko ...Mąż jest tak wkurw. Ze ma ochotę skuć balkony , a na tarasie nie wiem już co zrobić. Ja się martwię ze facet jak skuwał płytki młotem to naruszył konstrukcje i tak się to leje . Żałuje ze nie lałam szlaufem po tych balkonach - jak skończył ... miał nam w gratisie odświeżyć je bo zrobiły się brzydkie, ale niestety jak dzwoniłam do niego podczas ostatniej ulewy - nie licząc dzisiejszej , to stwierdził ze jest zakaz wychodzenia z domu i on nie przyjedzie , bo ostatnio jadąc do pacy dostał mandat ... miała
    Bym aż ochotę napisać skąd Pan jest , żeby Was przestrzec , ale wiem ze nie można. Przepraszam jeśli nie powinnam tutaj opisywać swojej historii , ale choć trochę zrobiło mi się lepiej... jak się Wam pożaliłam . .. załamana jestem , nie wiem czy to skuwać i szukać innego systemu czy siąść i płakać ... a na dodatek pan jak nam robił te dywany , pokapał drewniane schody w domu żywicą/ obiecywał ze zabezpiecza podłogi i wszystko... ale mówi / spokojnie , żywice zmywa się acetonem! Wiec zmył razem z lakierem ze schodów , a na koniec przy wypłacaniu pieniędzy - powiedział - ze to nie on zrobił , bo schody już takie były ... jednak siądę i będę płakać ...

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Na balkonach to trzeba było zrobić porządną hydroizolacje najpierw A potem cudowac z dywanami.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.260

    Domyślnie

    To była straszna padaka i jest po 3 latach również. Co to miało na celu wygląda jak niedokończone. Kamienny dywan = świnka morska ani nie świnka ani nie morska. Nie wiem o co to halo. Trzeba dokończyć te schody czymś normalnym a nie taką protezą.

  19. #19

    Domyślnie

    @bessi-wkurzona budową,
    Współczuję szczególnie przez te przecieki do domu. Zarówno Ty jak i ja musimy zerwać to w diabły i zrobić to porządnie.
    Wiem, że to boli, ale nie ma co załamywać rąk, los mógł nam przynieść gorsze rzeczy nie spartolony kamienny dywan.

    Cytat Napisał gawel Zobacz post
    To była straszna padaka i jest po 3 latach również. Co to miało na celu wygląda jak niedokończone. Kamienny dywan = świnka morska ani nie świnka ani nie morska. Nie wiem o co to halo. Trzeba dokończyć te schody czymś normalnym a nie taką protezą.
    Widzę, że jesteś doświadczonym użytkownikiem, było głośno krzyczeć wcześniej, że ta technologia obarczona jest dużym ryzykiem spaprania, zamiast teraz silić się na kąśliwe komentarze. Z góry przepraszam za przytyk.

    Już w 2016r na forum murator jeden z użytkowników tego forum wcielił się w rolę naganiacza na produkty tej firmy, poniżej linki do tematów.

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7209626

    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7256484

    Cytat Napisał jarekkur Zobacz post
    nic dodać nic ująć.
    Do dzisiaj spora cześć wykonawców twierdzi, że można robić KD na zewnątrz z żywic epoksydowych - osobiście to usłyszałem teraz od kilku z nich po tym jak wrzuciłem mój tematy na jedną z grup na FB.
    Internet jest zalewany setkami zdjęć z świeżo wykonanych realizacji, wszystko wygląda pięknie, ale nikt nie pokazuje jak to wygląda w 2, 3 i kolejnym roku eksploatacji.

    Bardzo często też, administratorami takich grup na FB są dystrybutorzy materiałów na kamienne dywany, posty o negatywnym wydźwięku są w oka mgnieniu kasowane, a ich autorzy banowani.
    Ostatnio edytowane przez _Grisza_ ; 08-06-2020 o 15:43

  20. #20

    Domyślnie

    Tylko co dać na te balkony... oprócz spierniczonych balkonów , kłótnia w domu przy każdym większym deszczu ... bo ja wymyśliłam kamienny dywan i znalazłam fachowca ...wstawiła bym zdjęcia ale jakoś nie mogę dodać , muszę pokombinować trochę

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony