dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Question Czym wypełnić przestrzenie pomiędzy styropianami ?

    Witam.

    Panowie krótka piłka. Sytuacja standardowa. Do ściany przyklejony styropian i teraz pytanie. Czy, a jeśli tak to czym wypełnić szczeliny pomiędzy styropianami? Wiadomo, że te nie są duże ale jakieś są bo przecież styropiany nie przylegają do siebie ściśle

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    To co na filmie ussczelnia tylko jakies 2-3 cm.Testowalem jakies igly, wezyki fabryczne do pistoletow itd i lipa. Po dlugich testach opisze najlepszy wg mnie sposob. Kup wezyki do sprezonego powietrza fi8 i fi6 oraz redukcje z 8 na 6. Wezyk 8 ucinasz na dlugosc 3-4cm. Jeden koniec ppdgrzewasz i nasuwasz na pistolet(trzyma sie idealnie bez zadnych opasek, tasm itd) na drugi koniec zakladasz redukcje na fi6. Do tego wpinasz wezyk fi6 o dlugosci okolo 10-15cm - wg potrzeb. Koncowke wezyka wciskasz do szpary i dajesz piane. Wazne: dlugosc wezyka fi6 wplywa na sile wytrysku piany. Wezyki powinny byc sztywne. Na ppczatku zastosowalem drozsze niebieskie, bardzisj wytrzymale jednak tez bardzisj elastycznei zaginaly sie. Druga proba to biale tansze, ale sztywniejsze i na tycb wezykach robota szla super. Tym sposobem uszczelnisz szpary prsktycznie na glebokosc calego styropianu.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za wskazówki

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    ja pianuje tą:
    https://med-bud.pl/fischer-fischer-p...4,p556,pl.html

    jak sie okazuje tez piana pianie nierowna
    ze 30 roznych pian przetestowanych w boju, i w sumie niby niewielkie roznice, a jednak.
    generalnie okazuje sie znowu ze z taniutkimi "noname" bywa roznie - wystarczy ze na 2 kartony 1szt nie wyleci do konca lub wcale i juz nie jest fajnie. albo zle prezy (za duzo / za malo) albo np na sloncu "zapada sie" po kilku minutach i trzeba dopianowac.
    Robie porzadki wlasnie w pianach - wylatuja wszystkie jakie mam - zostaje fischer pianoklej i fischer piana.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony