dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Podłoga w małym przedpokoju, max 1 cm - czy robić wylewkę pod panele?

    Czołem,

    Mam mały przedpokój z którego usunąłem parkiet. Pod spodem beton jest... niezapiękny. Jest kilka dziur, myślałem wypchać je albo pianką albo jakąś masą gipsową, ale reszta też dupy nie urywa gładkością, są pęknięcia. Zastanawiam się więc co z tym zrobić - czy zrobić na to wylewkę czy zostawić te nierówności i tylko wypchać duże dziury? (głównie przy progach).

    Pic polega na tym, że jest tylko 1cm a panele mają 8mm. Wyżej nie da rady bo nie otworzą się drzwi wejściowe. Nie wiem czy płytkie nierówności stanowią problem, nie znam się na tym zupełnie chcę tylko przygotować bazę dla fachowca który będzie układał panele.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Misiowaty Zobacz post
    chcę tylko przygotować bazę dla fachowca który będzie układał panele
    Może zostaw to dla wykonawcy?Sam oceni,podrówna i zrobi to "pod siebie".

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dziesiatka Zobacz post
    Może zostaw to dla wykonawcy?Sam oceni,podrówna i zrobi to "pod siebie".
    Ze względu na finanse nie mogę sobie pozwolić na wielokrotne wizyty wykonawcy, raz ocenę, raz wylewkę, potem panele. Sam paneli nie położę, bo nie mam do tego narzędzi ale z tego co czytałem i słyszałem, przygotować podłoże nie wymaga wielkich umiejętności. Tylko żeby wiedzieć jak to ugryźć.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony