dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Montaż brodzika na podwyższeniu

    W łazience mam przygotowany jeden róg (dwie ściany) na prysznic. Niestety na tych ścianach idą rurki z wodą do max wysokość 12cm. Tak więc nie mogę wstawić tam zwykłego brodzika akrylowego bo one mają często boczne ścianki i z powodu rur nie dosunę go do ściany. Przyszło mi do głowy, że mógłbym tam postawić bordzik konglomeratowy jednak na jakimś podwyższeniu, które podniosło by brodzik ponad rury.

    Nie wiem natomiast z czego wykonać takie podwyższenie i jak je wypoziomować. Myślałem o tym aby położyć parę cegieł z gazobetonu. Pozostaje problem wypoziomowania. Sprzedawca zasugerował mi sztywną piankę. Jednak nie jestem pewny czy to dobre rozwiązanie bo sam brodzik 100x100 waży pewnie z 70kg. Do tego kąpiąca się osoba lub dwie ważą kolejne 150kg. Mam wątpliwości czy taka pianka nie ulegnie deformacji. Proszę o jakieś rady w wykonaniu takiego brodzika.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Jesli 100x 100 to nie lepiej zabudować ścianę, schować rury i kulturalnie płytki brodzik na posadzce? Ewentualnie deczko mniejszy. Stopień do brodzika kiedyś przeklniesz, do tego trzeba dojrzeć. Tak pisze ci staruch, kolana mam sprawne lecz dużo widziałem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony