dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Odkurzacz ogrodowy

    Chcę kupić odkurzacz ogrodowy (z funkcją dmuchawy). Nie za bardzo wiem , czym się kierować przy wyborze. Podobno ważna jest moc i prędkość powietrza, które najlepiej żeby były nie mniejsze niż odpowiednio 3000W i 300km/h. Tak mi ktoś doradził. Oglądałem kilka odkurzaczy i rzuciła mi się w oczy jeszcze jedna cecha, a mianowicie kółka na końcu rury odkurzacza. Jednak te kółka znalazłem tylko w odkurzaczach marek marketowych i no-name`ch. Jakie marki polecilibyście (oczywiście z kółkami)? Czym się kierować?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zagorski-tomasz

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    mazowieckie
    Kod pocztowy
    08-452
    Posty
    331

    Domyślnie

    Na pewno jakiś z firmy która jest długo na rynku ,ma jakąś pozycję i nie zawyża parametrów maszyny,podaj jakieś linki to coś doradzimy

  3. #3
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar gonzo93
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Już z własnego domu
    Posty
    638

    Domyślnie

    Co do wyboru odkurzacza, to najważniejsza jest moc.
    Ja mam od kilku lat prosty Hecht:

    Sprawdza się.
    Co ciekawe (i upierdliwe) to do funkcji dmuchawy dalej jest konieczne podpięcie worka. Chciałem tego uniknąć i zrobiłem na drukarce 3D odpowiednią zaślepkę która udaje worek. Dzięki takiemu rozwiązaniu posługiwanie się dmuchawą będzie poręczniejsze. Poniżej fotki:

    dziennik
    komentarze
    Jedyny "Polski Węgiel" w który warto inwestować to Roksana Węgiel

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony