dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    szklarma

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-523
    Posty
    1
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Łazienka w starej kamienicy

    Mam ogromną prośbę o wsparcie, macie Państwo takie wspaniałe łazienki i pomysły. Muszę coś zrobić z łazienką mojej 86 letniej mamy tzn. usunąć wannę i wstawić brodzik z prysznicem, zmiana płytek i wstawienie umywalki. Jest to bardzo mała łazienka w bardzo starej kamienicy,przerobiona z części przedpokoju po dawnym podziale mieszkań,nic nie mogę zrobić z odpływami. I tak w zasadzie nic ruszać. Obecnie jest w niej wanna, kompakt wc , pralka i grzejnik na ścianie. Mam dwa pomysły: w miejsce wanny brodzik 70x80 i zastosowanie drążka z zasłonką + umywalka 45-50 cm lub druga wersja brodzik + panel walk in + umywalka. Bardzo proszę o pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	83020002_251905412779513_1437719752656944125_n.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	445167  
    Ostatnio edytowane przez szklarma ; 13-06-2020 o 10:15

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Wiek nakazuje myśleć o przyszłości. WC bez zmian. Po prawej od wc, w narożniku walk-in. Zaraz za drzwiami w prawo umywalka. Plus 1.: chlapiesz w walk-in koło umywalki, do wc i pralki dochodzisz po suchym. Plus 2. Jeśli umywalka nie bedzie zbyt duża, to na wózku wjedziesz do walk-in. Na prawo od wc (jak siedzisz) montujesz uchwyt aby łatwiej wstać z tronu. Górna krawędź porcelany na 45cm - łatwiej się wstaje!
    Ostatnio edytowane przez Bertha ; 13-06-2020 o 16:19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony