dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    dziś wieczorem postaram się wrzucić łazienkę

  2. #22
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Dziwnie ta kuchnia wygląda. Trójkąt funkcjonalny przecina ciąg komunikacyjny, siedziska barku są tyłem do okna... Ze wszystkich proponowanych projektów pierwszy i drugi projekt ‘alicyja’ wydają się najbardziej ergonomiczne i naturalne.

  3. #23

    Domyślnie

    co do kuchni już jest zdecydowane i tego nie zmieniam

  4. #24

    Domyślnie

    Co do łazienki to takie coś wymyśliłem:


    i tak coś podobnego do umywalka plus ubikacja:


    natomiast po drugiej stronie pralka plus półki na przechowywanie rzeczy i kabina:

  5. #25

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	łaz.jpg
Wyświetleń:	96
Rozmiar:	56,9 KB
ID:	446075

    Pralka pod blatem. Między wc a prysznicem kosz na brudy lub niski regalik.

  6. #26

    Domyślnie

    drzwi do łazienki muszą być w tym miejscu co są mogę je przesunąć w prawo o 20 cm ale wtedy kabina musi stać gdzie indziej a nigdzie indziej zbytnio nie pasuje
    wc też jest nie do przeniesienia to tak na przyszłość już piszę

  7. #27

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli mogę się wtrącić to - podkreślam że jest to moja SUBIEKTYWNA-ocena: w przedpokoju rażą te wieszaczki na ubrania, ich ilość,i tak w rządku , jak ma tyle kurtek wisieć co tych haczyków to będzie bałagan.Ale to jest moje zdanie , każdy ma swój gust.

  9. #29

    Domyślnie

    te wieszaczki będą na pewno w większej odległości i będzie ich miej, będą też na różnej wysokości bo wiadomo różne długości są ubiorów
    https://zrzutka.pl/uer4j3 Gonitwa za marzeniami własne mieszkanie - remont mieszkania

  10. #30
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    W łazience murowane ścianki są zupełnie zbędne, zabierają tylko cenną przestrzeń. Można je śmiało zastąpić tańszą, cieńszą i lżejszą zabudową meblową. Chyba że są elementem aranżacji i stanowią część dekoracji (cegła, beton, pustaki szklane), wtedy warto je robić.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony