dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    doOh

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Skoczów
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    87

    Domyślnie Wizualizacja elewacji z blachy

    Witam,

    troche pytanie i prośba z grubej rury ale czy bylby ktos tu na forum kto mógłby zrobić wizualizacje budynku ktorego bede zaczynal remont ? Rozważam kilka opcji i chcialbym mniej wiecej widziec jak to wygląda. Wiem ze moge zaplacic komus by to zrobil ale jesli rozwazac kilka opcji to pieniądze prawie wyrzucone w błoto ... Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Mail
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.204

    Domyślnie

    Cytat Napisał doOh Zobacz post
    Witam,

    troche pytanie i prośba z grubej rury ale czy bylby ktos tu na forum kto mógłby zrobić wizualizacje budynku ktorego bede zaczynal remont ? Rozważam kilka opcji i chcialbym mniej wiecej widziec jak to wygląda. Wiem ze moge zaplacic komus by to zrobil ale jesli rozwazac kilka opcji to pieniądze prawie wyrzucone w błoto ... Jesli ktos bylby zainteresowany to prosze o kontakt.
    Co za brednie? Ile będą kosztować takie wizualizacje , tyle co 2-3 metry elewacji? Nawet jakby 5 metrów to kosztowało ale pozwoli zdecydować co jak wygląda co sie podoba itd.

    Nie robię takich wizualizacji, więc inie bronie nikogo, zadziwia mnie podejście "pieniądze wyrzucone w błoto.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    a nie doczytalem
    spoko ... kilka godzin siedzenia przy komp i wysluchiwania marudzenia a to nie tak a to inaczej a to nie wiem itd za friko
    no niezle...
    nie wiem co robisz zawodowo, ale mam nadzieje ze jestes mechanikiem samochodowym, mam do ogarniecia wymiane tarczy i klockow przod i tyl.

    ogarniesz mi to w wolnej chwili? bo zaplacenie w serwisie to wyrzucenie pieniedzy w bloto
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    doOh

    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Skoczów
    Kod pocztowy
    43-430
    Posty
    87

    Domyślnie

    Spokojnie Panowie, nikogo nie zmuszam Pozdrawiam szanownych kolegow spinaczy ;P

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Karasso

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-416
    Posty
    282

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	34,4 KB
ID:	445339
    tyle jestem w stanie dla ciebie zrobic bez finansowania hehe

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karasso Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	34,4 KB
ID:	445339
    tyle jestem w stanie dla ciebie zrobic bez finansowania hehe
    dawaj numer konta, zainspirowala mnie Twoja wizja... tak chce i docieniam wklad pracy. dostaniesz 5-taka

    doOh to co barter? ja Ci zrobie te wizki, tzn odesle Ci moja projektantke na kilka godzin/dni pracy, zaplace jej za toco dla Ciebie zrobi a Tys byc mi ogarnal w miedzyczasie te tarcze i klocki co?

    moze na grupie Dej, mam chorom corkie trzeba sprobowac?
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.204

    Domyślnie

    Cytat Napisał doOh Zobacz post
    Spokojnie Panowie, nikogo nie zmuszam Pozdrawiam szanownych kolegow spinaczy ;P
    Jakich spinaczy ? Za pracę każda się płaci. Ty szukasz frajera.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony