dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Regulatory temperatury pasujące do OSPEL Impresja

    Część.

    Mam taki problem, z żoną wybraliśmy osprzęt elektryki (włączniki,gniazda) firmy Ospel model Impresja, ale mamy problem z regulatorem temperatury ogrzewania podłogowego.
    Firma Ospel ma taki z pokrętłem, a nam podobają się cyfrowe.

    W wylewce mamy wstawione czujniki temperatury posadzki, więc chcemy taki z podwójnym czujnikiem.
    Pytanie brzmi: czy są jakieś regulatory innych firm które pasują do ramek Ospel Impresja? Musi być taka ramka, ponieważ przewody mamy wypuszczone obok włączników.

    Prosił bym o pomoc kogoś kto się na tym zna, lub miał ten sam problem. Pozdrawiam

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    domsat

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Skąd
    Łódż
    Kod pocztowy
    93-362
    Dzielnica
    Górna
    Posty
    259

    Domyślnie

    Niedawno rozwiązywałem ten sam problem, ale z Ospel Sonatą. Do Impresji będzie najprawdopodobniej pasował termoregulator Devi Touch. Weź ramkę Impresji i idź do najbliższego dystrybutora Devi, a jeśli ten nie będzie miał tego termoregulatora to wpisz w Google:
    warszawa bartycka ogrzewanie elektryczne
    i kup go w ich sklepie internetowym. jest w b.dobrej cenie.Telefonowałem do nich i jest możliwość zwrotu. Devi Touch jest w 4 wersjach kolorystycznych.

  3. #3

    Domyślnie

    w moim przypadku potrzebuje 9 regulatorów, więc nie wyjdzie tanio.
    Ten devi ci podałeś wygląda super, myślę do salonu zamontować, ale do innych pomieszczeń coś tańszego może poszukam. Ktoś ma jakieś inne pomysły?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony