dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pomoc w interpretacji MPZP

    Witam, mam mały dylemat. Zakupiliśmy działkę i chciałem uzyskać waszych opinii. Działka znajduje się blisko cmentarza. Według MPZP Strefa sanitarna (kolor pomarańczowy) cmentarza wchodzi na moja działkę (kolor czerwony) ale tak naprawdę o 1m dalej niż linia wolna od zabudowy (kolor niebieski). W lini prostej do ogrodzenia cmentarza mam ok 25m. Pytanie czy taki wyrys MPZP jest obowiązujący czy jest to tylko podgląd bez dokładnego ustalenia (tak miej wiecej to rozrysowane). Poniżej rysunek poglądowy.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dzialka .jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	445319

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Linia zabudowy nie jest opisana metrami w części opisowej (w tabeli) dla tej jednostki?

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    joanna_em

    Zarejestrowany
    Jun 2019
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-443
    Posty
    12

    Domyślnie

    /Dzień dobry, proszę o pomoc w interpretacji bo jestem w tym temacie kompletnie zielona. Otrzymałam w darowiźnie działki 19/3, 19/4, 19/5. Działki będą prawdopodobnie połączone w jedną całość bądź podzielone na dwie. Dzisiaj zaczęłam przeglądać MPZP i mam pytanie, co mogą oznaczać czerwone linie nieprzerywane ( jakby dwa pasy), czy to może być jakaś planowana trasa? Szczególnie, że już jedna droga ekspresowa jest zbudowana w pobliżu.
    Czy ktoś mógłby mi pomóc to wszystko zinterpretować? Nawet odpłatnie, ponieważ chciałabym oszacować czy działkę opłaci mi się sprzedać czy ewentualnie tam się pobudować.

  4. #4

    Domyślnie

    Wrzuć zdjęcie mapy.
    Dom 250m2 + garaż 56m2. Projekt indywidualny, płyta fundamentowa gr. 30cm na 20cm XPS. Hydroizolacja płyty szlamem Schomburg. Ściany ceramika 25 P+W, dwa pełnowymiarowe piętra, antresola, okna PCV + HST, dach Braas Turmalin szary kryształ. Ogrzewanie podłogowe, pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-s, wentylacja mechaniczna, ocieplenie ścian wełna fasadowa 20cm. FV nie ma i nie będzie bo tylko bym sprawdzał czy falownik się nie wyłączył przez zbyt wysokie napięcie w sieci.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony