dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie otwarta przestrzeń czy dzielić?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut parter.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	94,1 KB
ID:	445430Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut antresola.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	98,2 KB
ID:	445431

    mój pierwszy projekt: https://www.youtube.com/watch?v=giBuTg_zdi4 - ze sciankami

    drugi projekt, otwarta przestrzeń. w zasadzie jak w projekcie dew. + lekko przedłużona ścianka : https://www.youtube.com/watch?v=Q4icR_F-6Pc

    Nie bardzo wiem jak zagospodarować wiatrołap czy tam korytarz. Pod schodami zabudowy raczej nie chce, jak przedluze sicanke od lazienki to sie zrobi klitka. Moze macie jakies kreatywne pomysły, zeby było gdzie chowac kurtki i buty

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    schody najlepiej aby miały odwrotny bieg, teraz zajmują niepotrzebnie sporo miejsca

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    schody najlepiej aby miały odwrotny bieg, teraz zajmują niepotrzebnie sporo miejsca

    Dziękuje za odpowiedź ale jak zmienić bieg? na poddaszu od strony okna nie ma miejsca za dużo na wejście. wysokosc 1,8m jest w zasadzie na wyskosci okna wiec po wejsciu na gore walilbym glowa w skos.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    1 m od ściany masz już 1,8 m?
    chodzi o lustrzane odbicie tego co masz teraz:



    Wówczas możesz mieć większa zabudowę kuchenną z częscią sprzętów pod wyzszym biegiem schodów.

  5. #5

    Domyślnie

    Odniosłes sie do planu. Ok, to wszystko jasne. Na wizualce która wrzuciłem w pierwszym poście (drugi link) schody są w ogóle inne. Myślałem, że do tego referujesz.

    Dzięki.

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.144
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie otwieram zewnętrznych linków.

  7. #7
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Te wizualizacje na yt wyglądają fajnie, a może Pan wrzucić projekty, na bazie których powstały? Łatwiej byłoby się odnieść.

  8. #8

    Domyślnie

    Ja to robiłem w pCon'ie. Chodzi o projekty z tego programu? Jeśli tak to amatorka jest bo ja ten program pierwszy raz na oczy widziałem więc nie wiem czy sie przyda. W razie czego mogę podesłać na priv.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony