dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pawlacz i jego zawiasy - rozwiązanie

    Cześć
    Kupiłem mieszkanie w którym został z płyt k-g zrobiony głęboki pawlacz w korzystym miejscu.
    Chcę wymienić drzwiczki które są z płyty wiórowej. Chciałbym też zastosować jakieś zawiasy które domykały by porządnie te drzwiczki (te co są nie robią tego dobrze).
    Niestety zrobiona konstrukcja z profili daje małe możliwości montażu zawiasów (klasyczne nie załapią się na to co jest).
    Miałby może ktoś z Państwa jakąś podpowiedź co tu zrobić?
    Załączam zdjęcia.
    Dziękuję.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_9495.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	72,7 KB
ID:	445466   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_9496.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	445467   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_9497.jpg
Wyświetleń:	41
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	445468   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	SAM_9499.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	445469  

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar marzar2
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Psary
    Kod pocztowy
    42-512
    Posty
    237

    Domyślnie

    zawsze możesz do środka wstawić pionową belkę np 4x4cm w miejscu nowych zawiasów - chwyconą metalowym kątownikiem do góry i dołu lub jakimś drewnianym zastrzałem równolegle do frontowej ścianki, tak aby nie zabierać miejsca i przykręcić zawiasy jakie chcesz. Drzwiczki są z osb, więc też swoje ważą. Możesz kupić w markecie jakiś front meblowy, będzie lżejszy.
    albo...zrobić otwieranie do góry na siłownikach meblowych, kiedyś miałem takie rozwiązanie w mieszkaniu. działa spoko.

  3. #3

    Domyślnie

    Wzmocniłem profil na którym były zawiasy. Zmieniłem zawiasy na nowe. Sama klapa pawlacza została zamieniona na płytę 10tkę. Waży to około 1,6kg więc daje radę z zawiasami na profilu. Do tego magnes meblowy i wszystko gra. Nie zamierzam nawet malować tej klapy.
    ROZWIĄZANO.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Dobrze zamontowane i wyregulowane zawiasy meblowe powinny być wystarczające. Drzwiczki najlepiej wykonać na zamówienie.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony