dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Question Tynk cienkowarstwowy - błędy?

    Hej!
    Mam do Was pytanie czy na tym budynku występują jakieś błędy w wykonawstwie? Tynk został poprawnie wykonany? Wrzucam 4 zdjęcia - na jednym zaznaczyłem błędy mniej widoczne. I własnie tu się rodzi moje pytanie zasadnicze - czy to oby na pewno błędy? Wykonawca tłumaczy, że wszystko jest ok i tak ten tynk się prezentuje Mi opadają ręce bo nie mam jakiejś mocnej argumentacji na jego brednie (?). Help

    I takie pytanie dodatkowe - czy szary pasek jest wg. Was prosty?


  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    standard blokowy to standard blokowy...
    tanio, szybko, byle jak. czego sie spodziewasz?
    tani material, tani wykonawca, tanie wszytsko... i szybko szybko . zrobione? zrobione.. przeciez papiery sie zgadzaja jezeli chodzi o termoizolacyjnosc przegrody - na papierze..
    czy jest rowno - od tego niestety nie jestes Ty tylko norma odbioru - jezeli przeszlo normatywny odbior - tzn ze przeszlo.
    Czy pasek jest prosto: raczej tak, sznurek spuscic z gory na dol i juz... natomiast mozliwe zludzenie optyczne ze wzgledu na stolarke - bo ona nie jest wg mnie zamontowana inaczej, na klatce okno na samej gorze zaburza
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony