dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Studnie powinni obsypać i wstępnie przepłukać studniarze. Powinni tez przeprowadzić test wydajności studni.
    I wtedy można się rozliczyć.
    Dokładnie. Studnia powinna mieć określoną wydajność, poziom lustra wody (statyczny i dynamiczny), itd. Płukanie czy obsypywanie studni piaskiem to robota studniarzy a nie klienta.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał fotohobby Zobacz post
    Studnie powinni obsypać i wstępnie przepłukać studniarze. Powinni tez przeprowadzić test wydajności studni.
    I wtedy można się rozliczyć.
    Teraz już wiem. Mądry Polak po szkodzie. Woda szła, wydajność została określona na 3,5 m3/h. Z tym zasypywaniem przez nas też mi nie pasowało, ale byliśmy tacy szczęsliwi z powodu tej wody, że nas "zaćmiło" mówiąc wprost. Mamy stare ujęcie wody, w którym od jakiegoś czasu wody co jakiś czas brakuje, musieliśmy na prawie miesiąc z tego powodu ewakuować się z domu. Nie było studniarza do kopania, bo to środek zimy. Jak się trafił to alleluja! No i mamy to co mamy... Nie wiem teraz, z jakim skutkiem możemy dochodzić swoich praw. Składam reklamację z rękojmi za wady.

  3. #23

    Domyślnie

    JJ Wienc: Napisz za jakiś czas jak się dalej potoczyła ta sprawa - czy udało się coś ugrać w ramach reklamacji.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony