dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Czy ten dach można zmienić?

    Witam. Buduję dom podpiwniczony z garażem łączonym i zastanawiam się nad możliwością zmiany projektu dachów obu budynków.
    Czy z czegoś takiego można uzyskać przejście pomiędzy poddaszami oraz/lub kopertę na garażu? Do poprawki jest tutaj wysokość pomiędzy stropami. Zamiast 160 cm powinno być 130 cm. Ścian kolankowych jeszcze nie ma. Czy jakiś projektant podjąłby się odpłatnie zmiany tego dachu? Za wysoka mi się wydaje ściana kolankowa budynku. Zamiast 115 cm wolałbym 75 cm. Robi się z domu za duży grzyb






  2. #2

    Domyślnie

    Dziwne jest też łącznie garażu z domem. Jest to budynek w dylatacji, ściana szczytowa musiała by być wymurowana w połowie, a co z pozostałą częscią ściany? Lepiej by chyba było zrobić przejście w tym miejscu, tylko nie wiem czy miejsca starczy bo musiało by być minimum 200 cm wysokości w tym miejscu?




  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Andrzej Wilhelmi
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-313
    Dzielnica
    Polesie
    Posty
    14.207

    Domyślnie

    Masz gotowy projekt czy indywidualny? Pozdrawiam.
    miłego dnia
    mój nowy adres e-mail: [email protected]

  4. #4

    Domyślnie

    Indywidualny. Chyba za szybko go odebrałem o zapłaciłem za bo dopiero później zobaczyłem to łączenie dachu. Gdyby garaż byl dłuższy o 50 cm to przejście można by zrobić tutaj a tak jest tylko 50 cm szerokości (szerokość to 100 cm ale po 25 cm zabierają mury z każdej strony) :


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony