dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Zatkana kratka wentylacyjna przez szafkę.

    Przez zabudowe kuchni zostanie zatkana kratka wentylacyjna. Będzie do niej podłaczony okap kuchenny. Kuchnia jest połaczona z jadalnią i boje się, ze okap nie zastąpi kratki. Myślałem zeby otwór kratki rozkuć i wprowadzic dwie rury. Jedna do okapu , a druge przez szafkę i zamontować kratkę w drzwiczkach frontowych.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Jak nie masz do okapu osobnej kratki, to najprawdopodobniej nie możesz do niej go podłączyć. Co roku będzie się czepiał tego kominiarz w czasie przeglądu.
    Rozkuć nie możesz sam, bo nie możesz ingerować w instalację wentylacji. Skontaktuj się z administracją.

  3. #3

    Domyślnie

    dzwoniłem do kominiarza , dewelopera i nie maja nic przeciwko. Problem jest znowu następny, bo polecaja rurę wyciagu umieścic wyzej niż kratka grawitacyjna. Mnie byy pasowało odwrotnie i zastanawiam się czy zrobienie takiego U, czyli pociagniecie rury od sufitu nizej do kratki jakies 15 cm da efekt ciągu grawitacyjnego.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.306
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cezary1101 Zobacz post
    dzwoniłem do kominiarza , dewelopera i nie maja nic przeciwko.
    Deweloper, jak sprzedał choć jedno mieszkanie, to nie ma nic do gadania.
    A nawet jak nie sprzedał, to co go to obchodzi - już nie jego problem, jak budynek odebrany.

    Od kominiarza weź taką opinię na piśmie.
    Ostatnio edytowane przez Kaizen ; 13-07-2020 o 17:56

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony