dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    waka

Domyślnie Oferta do oceny

Cześć.
    Dostałem ofertę na kompletną instalacje pompy ciepła. Rzućcie okiem proszę jak to wg was wyglada.

Panasonic tcap 12kw
    KIT-WXC12H3E8 (27000)

- CYRKULACJI CWU, ORAZ MATERIAŁÓW Z TYM ZWIĄZANYCH (POMPKI, RURY, ZAWORY)
    (1000)

- 2 niezależne obiegi grzewcze, płyta rozszerzeń plus niezbędne rzeczy (4000)

-Bufor wraz z potrzebnymi akcesoriami(1300zł)

-elektroniczna pompa obiegowa z osprzętem lub zawór różnicowo-ciśnieniowy (700)

-zawór 3drogowy C.O./CWU (700)

-czujnik temperatury CWU (50)

-bojler dedykowany do pomp ciepła o dużej powierzchni wymiany wężownicy (ponad 3m2) wraz z zaworami odcinającymi, zaworem zwrotnym, wysokiej jakości mosiężną belką bezpieczeństwa, dużym naczyniem przeponowym renomowanej firmy, zaworem bezpieczeństwa, manometrem, odpowietrznikiem (3500 zbiornik emaliowany/ 5500 nierdzewka)

-wydajny filtr separator powietrza/ odmulacz magnetyczny + inhibitory korozji (700)

-naczynie przeponowe na cele C.O. wraz z uchwytem lub grupą bezpieczeństwa (300)

-materiały instalacyjne: rury, izolacje,kształtki (3000)

-robocizna (3000)

waka

Domyślnie

Anybody?

STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Maciej Loret

Domyślnie

Niewiele pomogę, ale w październiku wymieniłem piec na ekogroszek na pompę PC PW 8kW Daikina + 5 klimakonwektorów + montaż i niezbędne przeróbki płacąc 42kPLN. Więc podane przez Ciebie kwoty wydają się o jakieś 10k przesadzone...
    Pozdrawiam,
    Maciej Loret

Fugaz

Kod pocztowy
    43-100

Domyślnie

Na początek zrób OZC. Skoro są 2 obiegi to rozumiem, że to połączenie podłogówki z grzejnikami? Co do ceny to jakiś kosmos w zeszłym roku montowałem pompę Aristona + 300l CWU z montażem za 24 tys. przechulała zimę i jestem mega zadowolony. Ktoś nieźle chce zedrzeć.
    Dom w Żurawkach 5 lekko poszerzony 180m2 po podłodze. Ściany Porotherm 24cm + 20cm styropianu + 30cm PUR strop. Całość w podłogówce. PPC Ariston Nimbus 7 + 300l CWU OZC 9,5kW - wentylacja grawitacyjna

waka

Domyślnie

Tak podlogowka i grzejniki niestety.
    Dobrą miałeś cenę, bo ja tcapa 12kw znalazłem najtaniej za 25500, a gdzie bojler sprzęgło itp

Fugaz

Kod pocztowy
    43-100

Domyślnie

Musisz poszukać sporo jest firm. Wyślij zapytanie do Nibe, Aristona, Bosha, Daikina czy paru innych - otrzymasz oferty od instalatorów z którymi współpracują na pewno coś taniej się znajdzie.
    Dom w Żurawkach 5 lekko poszerzony 180m2 po podłodze. Ściany Porotherm 24cm + 20cm styropianu + 30cm PUR strop. Całość w podłogówce. PPC Ariston Nimbus 7 + 300l CWU OZC 9,5kW - wentylacja grawitacyjna

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia