dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie Laser do tynkowania

    Witajcie szukam jakiegoś nie drogiego lasera krzyżowego z kątami na 90% to osadzenia listw podtynkowych. Laser ma być aby do użytku własnego nie zależy mi na jakimś drogim.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Faktycznie jest wystarczająco dobry?
    Sam zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego, niekoniecznie do tynkowania.

    Bo ten filmik nie zachęca do kupna, jeśli to ten sam laser:
    https://www.youtube.com/watch?v=VlkyzCY5ijE
    Ostatnio edytowane przez Robinson74 ; 04-09-2020 o 22:03

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Znajomy Piotr Kubiak - Laser Tools - przekot od wszystkiego co pomiarowe i wyznaczajace i malo tego taki "normalny czlowiek" ktory doradzi nie to na czym najlepiej zarabia, tylko to co faktycznie zrobi robote.
    Nie wiem czy ma rozwiazania dla "majsterkowiczow" raczej dla wykonawcow i pro wykonawcow ale zapytac mozna.
    tylko rozmiawiac trzeba normalnie a nie a po ile i co w promocji

    nasze zakupy u niego wygladaly tak: (M- Med-bud , L-Laser Toools)

    M: Piotrus potrzebny mi jakis taki konkret dalmierz do pomiarow na elewacjach, wez no wybierz cos fajnego, co mnie nie bedzie wkurzac, czym zrobie wszytstkie pomiary nawet jak bede sam na budowie , bez rusztowania i w sloneczny dzien.
    L: no dobra a jaki masz budzet na to ?
    M : nie wiem... wez cos wybierz co zadziala, wiesz do czego bede tego uzywac i jakie mam warunki. jak musi kosztowac wiecej to wybierz mi cos lepszego drozszego, cos co sie po roku nie rozpadnie i faktycznie bede mogl tym pracowac a nie meczyc sie albo czekac az mi slonce za chmure zajdzie.
    L: no dobra poczekaj chwile zobaczymy co bedzie fajne a nie bedzie kosztowalo jakos duzo. Ok, wez sobie Leica disto 510 + statyw w zestawie w walizce i masz sprzet gdzie zmierzysz wszystko, w kazdych warunkach na kazdym domu jednorodzinnym i malych blokach. Zrobie Ci rabat jakis i zmiescisz sie w 2500 netto i masz sprzet ktorym juz mozesz pracowac do emerytury o ile nie zgubisz/ nie ukradna Ci.
    M : dobra dawaj.
    na drugi dzien przyjechal. i faktycznie - robi robote jak nie wiem co.
    ten model:
    https://www.laser.tools/pl/p/Leica-D...-laserowy/1419

    A teraz zupelnie niedawno byly potrzebne 2 krzyzowe lasery i podobnie:

    M: Piotrus 2 krzyzowe lasery potrzebne, ale tym razem mamy budzet okreslony trzeba sie zmiescic w 2 kola za sztuke brutto
    L: no dobra ale to bez sensu, wez doloz pare zlotych i kup geo6 xl bo kilka stowek - a mega roznica, w tych progach cenowych masz najlepsze urzadzenie, najblizsze kolejne bedzie juz kosztowalo kolo 4-4,5k wiec nie ma sie co zastanawiac.
    M: ok, dawaj
    2 dni i przyszly 2 szt tych
    https://www.laser.tools/pl/p/geoFENN...r-liniowy/2343

    takze tak to... jak sie ma fajnych partnerow handlowych to zupelnie inne standardy obslugi sa

    Piotrkowi teraz generalnie w zyciu prywatnym sie posypalo troche....
    https://pomagam.pl/walka-o-szymka?fb...yKRlisKeRSAAOM

    ale pracuje na ile moze i ogarnia, wiec przy okazji jakby ktos cos potrzebowal, to chlopakowi kazdy zakup u niego robi robote, a przyslowiowe 2 dychy jakby ktos mu wrzucil na zrzutke - to tez by sie nic nie stalo. Z gory dziekuje

    Piotrek 606671777
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #6

    Domyślnie

    No tak, ale to jednak sprzęty dla profesjonalistów. Ich koszt zwraca się nabywcy poprzez ułatwienie pracy.
    A tu raczej chodzi o takie "lepsze zabawki" dla amatorów.

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    No tak, ale to jednak sprzęty dla profesjonalistów. Ich koszt zwraca się nabywcy poprzez ułatwienie pracy.
    A tu raczej chodzi o takie "lepsze zabawki" dla amatorów.
    mysle ze lepsze zabawki dla amatorow tez ma, a poza tym zadzownic zapytac - pewnie cos podpowie. I mysle ze w tych tematach ma wiecej wiedzy niz my wszyscy na tym forum razem wzieci
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  8. #8

    Domyślnie

    Tak, za 250 zł masz funkcjonalne urządzenie. Można kupić za 10 razy więcej jak kolega poniżej proponuje tylko pytanie brzmi po co?

    Moja sztuka działa, po mnie kupił tez kolega i jego sztuka też działa. Z oczywistych powodow filmików nie robimy - bo nam działa, wiesz, zawsze sie moze trafic sztuka uszkodzona. Ew gostek nie doczytał instrukcji i próbuje uruchomić laser przy przechyle większym niż bodajze 3 stopnie - wtedy swiatełka nie ma, trzeba go wstępnie wypoziomować na podstawce.

  9. #9

    Domyślnie

    Widzę, że w tym samym sklepie jest też wersja 4D, 16 linii:
    https://pl.aliexpress.com/item/4000024642800.html
    Do czego to się przydaje?

  10. #10

    Domyślnie

    Dodatkowa dolna linia - możesz wyznaczac dolny poziom - bardzo nisko. W innym przypadku wyznaczylbys linie wyzej i musialbys ja dodatkowo przenieść w dół.Czy to niezbednie konieczne to juz kazdy sobie sam rozwazy.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamdudzik Zobacz post
    A czy cokolwiek widać w ciągu dnia, czy trzeba zaciemnić pomieszczenie?

  12. #12

    Domyślnie

    Co? Skąd taki pomysł

    OK, to kosztuje niecałe 3 stówki ale to nie jest zabawka. To użyteczne urządzenie. Mam wersję z zielonym laserem i używam go normalnie, kumpel swoim zrobił w lipcu pergole. W dzień, nie w nocy

  13. #13

    Domyślnie

    Pytam, bo czytałem, że w przypadku droższych urządzeń laser bywa kiepsko widoczny przy dużej jasności.

  14. #14

    Domyślnie

    Mialeś na myśli tańszych?

    No to potrzebujesz droższe urządzenie, będziesz spokojniejszy.

  15. #15

    Domyślnie

    Tak, tańszych, ale droższych niż ta Hilda z Aliexpress.

  16. #16

    Domyślnie

    Kup droższe

    Masz tutaj jeszcze opinię jakiegoś gostka.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2020_09_06_23_25_46_Laser_samopoziomujący_HILDA_12_linii_z_wysyłką_z_Polski_AliExpress_Pepper.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	11,5 KB
ID:	447875

    https://www.pepper.pl/promocje/laser...express-279103
    Ostatnio edytowane przez adamdudzik ; 06-09-2020 o 23:27 Powód: zmiana tresci, dodanie nowej tresci

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamdudzik Zobacz post
    Kup droższe
    skonsultuj sie z Piotrkiem ktory sie na tym zna
    jak mu powiesz do czego bedziesz tego uzywac to albo znajdzie Ci cos od siebie, albo np powie "Ty... w Lidlu ostatnio mieli na promce za 199 " i w sumie taki zrobi Ci robote
    i taki kup wtedy
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamdudzik Zobacz post
    Kup droższe
    No dobra. Zamówiłem Hildę.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robinson74 Zobacz post
    No dobra. Zamówiłem Hildę.
    Bedziesz zadowolony

    Pamiętaj że zeby skutecznie wyłączyć Hilde musisz jej wyciagnac baterie

    Pokrętło to blokada mechanizmu poziomującego, możesz hilde włączyć z blokada - przytrzymaj (przycisków nie trzeba wciskać, wystarczy przyłożyć palec - Chińczyki o tym pomyślały żeby nie stracić efektów pracy wciskaniem jakichs przycisków i ryzykowaniem poruszenia lasera) palec na przycisku OUT i masz laser z blokadą do prowadzenia linii skośnych itp.

  20. #20

    Domyślnie

    Czyli wyłączenie urządzenia przez wyjęcie baterii?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony