dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Tapeta a obrazy

    Hej,
    Chciałabym coś zmienić/dodać w mojej małej sypialni. Jedną ścianę mam wyłożoną tapetą imitującą deski, cała sypialnia jest stonowana w bieli i drewnie, z dodatkiem szarości i pudrowego różu. Spokojna i mam wrażenie za spokojna. Pomyślałam, że mogłabym ją "ożywić" i coś powiesić na ścianie gdzie jest tapeta (w zasadzie tylko tam jest miejsce), np. serię obrazów z liśćmi monstera, ale obawiam się, że takie połączenie zaburzy urok tapety, jakkolwiek to brzmi Czy to dobry pomysł wieszać obrazy na tapecie, na której już coś się dzieje (wzór deski przeplata się bielonym drewnem, szarościami i delikatnym różem)? Dodam, że przy wytapetowanej ścianie stoi tylko łóżko sypialniane i biurko.
    Proszę o poradę bardziej doświadczonych ode mnie

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar DarekDawid
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Skąd
    Olsztyn
    Posty
    268

    Domyślnie

    Ale Pani Arla20 tajemnicza. Możeby tak fotke wrzucić. Oczywiście ściany z tapetą.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    przy wieszaniu obrazu na tapecie stosuje się często szerokie passe-partout, które dystansuje od siebie dwa wzory.
    przykład:


    prosze pomyśleć o kolorze czarnym w dodatkach.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    przy wieszaniu obrazu na tapecie stosuje się często szerokie passe-partout, które dystansuje od siebie dwa wzory.
    przykład:


    prosze pomyśleć o kolorze czarnym w dodatkach.
    Bardzo dziękuję za poradę!

  5. #5
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    A może zmienić tapetę imitującą deski w prawdziwą drewnianą ścianę? To doda wnętrzu autentyczności i pazura. Taka ściana zmieni akustykę wnętrza, jego zapach i klimat i zasłanianie nudnej tapety obrazkami, nie będzie już potrzebne. Dla domowej galerii zdjęć natomiast najlepszym tłem jest gładka ściana, wtedy najlepiej byłoby pozbyć się tapety i pomalować

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał E-Rzecznik Śnieżka Zobacz post
    jego zapach
    O,rzecznik teraz w obrazach siedzi.
    Może się w końcu wypowie o tym ciągnącym się smrodzie?
    Cytat Napisał Sylw. Zobacz post
    Gdzie jest Rzecznik Śnieżka:
    tutaj:
    https://forum.muratordom.pl/showthre...15#post7928515
    projektuje łazienki.

    Chyba, że to nie te Rzecznik.....
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7929735

    Cytat Napisał groso22 Zobacz post
    Mamy rok 2020 a problem jest nadal aktualny. Po pomalowaniu ścian gruntem, następnie farbą Śnieżka nie było problemu jednak kiedy pojawiły się pierwsze cieplejsze dni i wpuszczamy powietrze przez otwarte okno, ściany zaczynają śmierdzieć kocim moczem. Sytuacja dotyczy tylko pomieszczeń gdzie użyłem tego gruntu. Z jakiegoś powodu grunt wchodzi w reakcję z temperaturą i wilgotnością powietrza. Póki co Śnieżka dostała komentarz na profilu Facebook, zobaczymy czy coś odpiszą. Dodzwonić się teraz nie ma możliwości a zapewne pisanie maila nic nie da.
    https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post7935865

    Edit: No i po odpowiedzi...
    Ostatnio edytowane przez Dziesiatka ; 13-07-2020 o 22:49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony