dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Balkony , schody hydroizolacja płytki czy kamienny dywan

    Witam ,
    Mam obecnie przygotowane balkony od podstaw (dysperbit,papa,styrodur,folia,wylewka Betonowa z uszczelniaczem i na to masa hydroizolacyjna 2-składnikowa )
    Doczytałem , ze na taka hydroizolacje tylko klej wysokoelastyczny i Płytki , a czy można położyć na to kamienny dywan bądź normalna żywice z kwarcem ? Chciałbym znaleźć produkt dobry jak i wykonawcę choć po przeczytaniu postu niżej trocha ta żywica mi się odwidziala skoro nie wytrzymuje nawet 10 lat ...
    Zapytam również czy na schody wejściowe betonowe warto dać również hydroizolacje kerakoll aquastop flex/nanoFlex ? Na tych schodach będzie granit klejony na h40 kerakola , a nie dostałem od wykonawcy odpowiedzi na temat podłoża przed klejeniem płyt ...

  2. #2

    Domyślnie

    Wybór padł na kamienny dywan z żywicy poliuretanowej . Cena trochę przeraża na gotowo 400zl/m2 gdzie pewnie połowa to materiał , ale takie czasy.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    marcin225

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Zachodniopomorskie
    Posty
    1.845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Program93 Zobacz post
    Wybór padł na kamienny dywan z żywicy poliuretanowej . Cena trochę przeraża na gotowo 400zl/m2 gdzie pewnie połowa to materiał , ale takie czasy.
    Zły wybór . Był tu niedawno temat jakie to g... rozwiązanie. Tutaj masz : https://forum.muratordom.pl/showthre...h-eksploatacji

    Na internecie sporo jest takich opisów niezadowolonych klientów.

  4. #4

    Domyślnie

    Czytałem ten temat , ale Moim przypadku:
    Inny wykonawca , inny producent systemu na odpowiedniej żywicy , lata realizacji bez problemów .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony