dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Salon - rozmieszczenie wypoczynku

    W projekcie mam tak jak na tym rysunku.
    Proszę zauważyć zbyt dużą odległość wersalki od telewizora oraz okno tarasowe nieotwierane z prawej strony.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon_cr.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	73,8 KB
ID:	446246

    Moja propozycja jest taka jak niżej, czyli przysunięcie wersalki bliżej telewizora, a okno fix z lewej strony w celu umożliwienia bezkolizyjnego przejścia z kuchni/jadalni na taras.
    Czy moja propozycja ma sens?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon_cr - Copy.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	73,7 KB
ID:	446247

  2. #2

    Domyślnie

    Czy ten Twój wypoczynek ma być tylko do siedzenia czy też do rozkładania do spania na wypadek najazdu gości? To też musisz uwzględnić przy meblowaniu się.

  3. #3

    Domyślnie

    Prawdopodobnie tak. Może być wykorzystywana do spania, ale wtedy po prostu odsunęłoby się ławę.

  4. #4

    Domyślnie

    Rozrysuj to sobie na papierze milimetrowym w odpowiedniej skali, ale przedtem dobierz wypoczynek, i inne meble bowiem one mają różne wymiary...

  5. #5

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o dokładność to tak, ale mnie chodzi na razie ogólnie o zamianę wersji A na wersję B, czyli przesunięcie wypoczynku bliżej TV i zamiana otwierania drzwi na taras.
    Czy może ktoś widzi tu coś szkodliwego, czego ja nie dostrzegam?

  6. #6

    Domyślnie

    Widzę marnotrawstwo przestrzeni - chyba że masz jakieś przeznaczenie dla sporej powierzchni za sofą poza komunikacją kuchnia-taras (biurko, pianino, stolik do gry w szachy...)

  7. #7

    Domyślnie

    Nie, nie ma innego przeznaczenia. W zasadzie tylko komunikacja za sofą. I ewentualnie jakaś szafka, ale to dopiero przy ścianie, tak jak w projekcie.

  8. #8
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Tak, ta zmiana ma sens, zwłaszcza że miejsce wypoczynkowe zbliża się tym samym nie tylko do tv (bo można kupić większy telewizor) ale też do kominka. Wygodna komunikacja kuchnia-taras jest dodatkowym atutem tego rozwiązania.
    W salonie jest tak dużo miejsca, że można pomyśleć o sofie modułowej dwustronnej, która będzie dopasowywała się do wnętrza w miarę potrzeb.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony