dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie warunki zabudowy - po podziale nie mam sąsiedztwa 3x szerokość frontu

    Sprawa dotyczy dzialki ktora przed podzialem ma front ok 70 metrow.
    W odległości 150 metrow sa zabudowane działki , wiec otrzymałem warunki zabudowy.
    Dzialki chce podzielic na podstawie tych wz i w wyniku podziału na srodkiu bedzie droga wewnetrzna i powstaną dzialki o max froncie 32metry, a najbliższa zabudowa jest 150 metrow.
    Nowe działki będą miały inne nr geodezyjne i wtedy nalezy wystapic o nowe wz na kazdą działke osobno, tylko czy je uzyskam bo sasiedztwo mam troche daleko...?
    Ostatnio edytowane przez Jops ; 28-07-2020 o 23:27

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jops Zobacz post
    Sprawa dotyczy dzialki ktora przed podzialem ma front ok 70 metrow.
    W odległości 150 metrow sa zabudowane działki , wiec otrzymałem warunki zabudowy.
    Dzialki chce podzielic na podstawie tych wz i w wyniku podziału na srodkiu bedzie droga wewnetrzna i powstaną dzialki o max froncie 32metry, a najbliższa zabudowa jest 150 metrow.
    Nowe działki będą miały inne nr geodezyjne i wtedy nalezy wystapic o nowe wz na kazdą działke osobno, tylko czy je uzyskam bo sasiedztwo mam troche daleko...?
    Tak, wtedy nalezy wystapic o nowe wz, o wiecej pytaj architekta przygotowującego WZ.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony